10 būdų paspartinti išmanųjį telefoną

10 būdų paspartinti išmanųjį telefoną

Daugelis žmonių naudoja išmaniuosius telefonus ne tik bendravimui ir pramogoms, bet ir darbui. Tačiau su laiku kai kurie telefonai pradeda veikti lėčiau. Šiame straipsnyje rasite 10 būdų kaip paspartinti išmanųjį telefoną.

Atsikratykite senų nuotraukų

Nereikalingų failų pašalinimas – efektyvus būdas paspartinti išmanųjį telefoną. Kai kurie žmonės savo telefonuose saugo daugybę senų nuotraukų. Žymiai efektyviau yra perkelti jas į savo kompiuterį arba į debesų saugykla ir pašalinti iš telefono atminties.

Pašalinkite „sunkias” aplikacijas

Kuo daugiau aplikacijų įdiegta jūsų telefone, tuo lėčiau jis veikia. Todėl peržiūrėkite įdiegtų aplikacijų sąrašą ir pašalinkite visas nenaudojamas.

Didelis žinučių archyvas sulėtina telefoną

Didelis senų žinučių archyvas nors ir negali visiškai paralyžiuoti telefono darbo, tačiau gali žymiai jį sulėtinti. Būtent todėl reikia kartais valyti mesendžerių archyvus.

Išvalykite naršyklės istoriją

Kai naršote internete, naršyklė išsaugo kai kuriuos svetainių duomenis. Tam, kad dar labiau paspartinti išmanųjį telefoną, šiuos duomenis reikia išvalyti. Įeikite į naršyklės nustatymus ir paspauskite mygtukus Istorija bei Išvalyti naršymo duomenis.

Išjunkite automatinius aplikacijų atnaujinimus

Kartais išmanieji telefonai pradeda lėčiau veikti dėl to, kad yra siunčiami ar diegiami kokie nors atnaujinimai. Aš patariu visus atnaujinimus diegti rankiniu būdu. Išjungti automatinius atnaujinimus Android sistemoje galima  Google Play Store nustatymuose. iPhone telefonuose t patį galima padaryti užėjus į Settings>iTunes & App Store >Automatic Downloads.

Išjunkite fonines programėles

Fone veikiančios programėlės gali naudoti daug telefono resursų. Personalinių kompiuterių vartotojai senai įpratę išjungti programas, kuriais jie šiuo metu nesinaudoja, taip taupydami kompiuterio resursus. Išmanieji telefonai šiuo atveju mažai kuo skiriasi nuo kompiuterių.

Periodiškai perkrovinėkite telefoną

10 būdų paspartinti išmanųjį telefoną

Išmanusis telefonas – tai nedidelis kompiuteris ir elgtis su juo reikia atitinkamai. Įprotis niekada neišjunginėti telefono atsiranda labai greitai, tačiau nuo jo perkrovimo dar niekas nenukentėjo. Lygiai kaip foninių programėlių išjungimas padeda paspartinti išmanųjį telefoną, taip ir telefono perkrovimas padeda atlaisvinti papildomus resursus, kuriuos naudoja įvairūs sisteminiai procesai.

Atnaujinimų diegimas

Programinės įrangos kūrėjai atnaujina savo produktus ir taiso juose padarytas klaidas. Dėl kai kurių klaidų, programėlės gali naudoti labai daug telefono resursų. Todėl nepamirškite laiku atnaujinti naudojamas programėles.

Optimizuokite telefono atminties naudojimą

Dauguma problemų, dėl kurių išmanusis telefonas veikia lėtai, yra susijusios su telefono atmintimi. Tam, kad patikrinti kaip greitai veikia jūsų išmanusis telefonas, aš rekomenduoju pasinaudoti Battery Doctor aplikacija. Viena iš aplikacijos funkcijų leidžia perskirstyti atmintį. Jeigu telefonas pradėjo lietai veikti, paspauskite mygtuką Memory Boost ir aplikacija padarys viską už jus.

App Store

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Comments: 1
  1. Svečio paveiksliukas
    Marius

    Tikrai padėjo buvau persikėlęs nuotraukas į nauja telefoną geriausia rinkoj ir jį man sulėtino nes ten buvo daug senu nuotraukų persikėliau ir pc ištryniau jas ir telefonas veikia gerai be lagu. Priežastis naujam telefonui gal nepatiko senos nuotraukos.

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: