10 priežasčių keltis anksčiau

10 priežasčių keltis anksčiau

Jeigu tu esi pelėda ir visiškai tuo patenkintas – tada išmokti keltis anksčiau, turbūt, nenorėsi. O jeigu ne? Daugeliui perėjimas nuo pelėdos prie vyturio gyvenimo būdo tapo tikru atradimu ir šiame straipsnyje pateiksiu 10 priežasčių kodėl.

  1. Rytiniai ritualai. Anksti ryte tu turi laiko tam, kad pasisveikinti su nauja diena, padėkoti už viską ką turi bei nusiteikti geriems dalykams.
  2. Rami pradžia. Atsikelti anksčiau ir padaryti viską ramiai – žymiai geriau negu pramiegoti, nespėti nieko padaryti ir pavėluoti į darbą.
  3. Tyla. Jokių verkiančių vaikų, krepšinio kamuolių, automobilių ir televizorių. Ankstyvas rytas – pati ramiausia ir tyliausia dienos atkarpa.
  4. Aušra. Žmonės, kurie vėlai keliasi, praleidžia aušrą – vieną iš gražiausių gamtos dovanų. Pagalvokite, kaip nuostabu tokiu laiku išeiti į lauką pabėgioti.
  5. Pusryčiai. Kelkis ankščiau ir turėsi pakankamai laiko pusryčiams ir tau nereikės valgyti bet ką ir kur papuolė.
  6. Sporto užsiėmimai. Be abejo, užsiiminėti sportu galima bet kuriuo dienos metu, tačiau būtent rytas yra pats tinkamiausias laikas treniruotėms.
  7. Produktyvumas. Daugeliui žmonių rytas – pats produktyviausias metas. Jeigu visus darbus atlikti iš ryto, kol nieko neatitraukia tavo dėmesio, tai turėsi laisvą vakarą poilsiui ir kitiems reikalams.
  8. Planavimas. Būtent iš ryto, kol nepradėjai nieko daryti, geriau pagalvoti apie savo tikslus ir apie tai, ką reikia padaryti jiems pasiekti. Ir pradėti daryti.
  9. Kelias į darbą. Kuo ankščiau išvažiuosi į darbą, tuo lengviau ir maloniau bus važiuoti, nes kelyje dar nebus kamščių.
  10. Susitikimai. Rytiniai susitikimai geriausiai pavyksta tada, kai iš ryto anksti atsikėlei. Taip tu nepavėluosi ir neįžeisi žmogaus, su kuriuo ketini susitikti. Be to, turėsi pakankamai laiko pasiruošti.
10 priežasčių keltis anksčiau
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą