10 ženklų, rodančių, kad atėjo laikas pakeisti savo gyvenimą

10 ženklų, rodančių, kad atėjo laikas pakeisti savo gyvenimą

Gyvenimas dažnai siunčia mums įvairius ženklus, reiškiančius, kad atėjo laikas kažką keisti. Deja, mes ne visada juos pastebime ir suprantame. Raktas į jų supratimą – tai mūsų savijauta. Jeigu jaučiame nerimą, pasipiktinimą arba apmaudą, galbūt, organizmas bando parodyti mums, kad kažką reikia keisti. Toliau išvardinsiu 10 ženklų, rodančių, kad atėjo laikas pakeisti savo gyvenimą.

1. Tu bijai eiti į darbą

Mes labai daug laiko praleidžiame darbe, todėl baimės jausmas, atsirandantis kai keliamės iš ryto arba kai savaitgalis eina į pabaigą – tai pavojingas signalas. Pasistenk sužinoti kodėl atsiranda šis baimės jausmas darbo metu ir paruošk planą kaip jo atsikratyti.

2. Tu gyveni praeitimi arba svajonėmis apie ateitį

Kai bandai susikoncentruoti ties „geresnių laikų”, nesvarbu ar tai praeitis ar ateitis, tu nesąmoningai bėgi nuo dabarties.  Nėra nieko blogo tame, kad svajoti. Bet kai svajonės užima veiksmų vietą – prasideda tikros problemos.

3. Aplinkiniai pastoviai tvirtina, kad tau reikia atsipalaiduoti

Kai vienas ir tas pats pranešimas pastoviai skamba iš draugų ir pažįstamų lupų, reikia išaiškinti kas už juo slypi. Šiuolaikiniame pasaulyje frazė „Atsipalaiduok” reiškia beveik tą patį kaip ir „Paleisk tai”. Jeigu pastoviai girdi ją iš savo draugų, reiškia, tu abejomis rankomis laikai tai, ką jau senai reikėjo paleisti.

4. Tu pavydi kitiems

Pavydas – tai ženklas, kad esi nepatenkintas savo gyvenimu. Sunku džiaugtis kitų sėkme, kai jauti, kad pats užstrigai vietoje. Paklausyk savo pavydo jausmo. Ką jis sako iš tikrųjų?

5. Tu atsikeli pavargęs

Jei atsikėlus iš ryto jautiesi pavargęs – reiškia esi kažkuo nepatenkintas. Sunku visaverčiai pailsėti, kai jauti nerimą ar liūdesį. Pastovus nuovargis signalizuoja apie sunkią vidinę kovą, o taip pat apie tai, kad daugiau neturi jėgų kovoti ir esi pasiruošęs pasiduoti. Vietoj to, kad pasiduoti, pasistenk sužinoti, kaip galima grįžti į teisingą kelią.

6. Tu nerviniesi

Stiprus noras padaryti ką nors ar kur nors nueiti, parodo tai, kad tu neleidi pasireikšti savo kūrybingumui. Nesugebėjimas pasitenkinti savo darbais ir ramiai sėdėti – tai įspėjimas nuo tavo organizmo. Jis šaukia: „Laikas keistis!”.

7. Tu liežuvauji

Liežuvavimas – tai bandymas perkelti kažkam kitam tą darbą, kurį tu pats turi padaryti su savo gyvenimu. Kai sekantį kartą pradėsi liežuvauti, pagalvok, nuo ko tu nori pabėgti?

8. Tave viskas erzina

„Nepergyvenk dėl smulkmenų” – tai puikus patarimas, tačiau jei tu taip nebegali, atėjo laikas susimąstyti. Tu priekabiauji prie aplinkinių, nes tau atrodo, kad jie viską daro neteisingai? Galbūt taip ir yra, bet greičiausiai – tai tik tavo neteisingas kitų žmonių darbo suvokimas. Laimingi žmonės nepergyvena dėl smulkmenų.

9. Pastoviai turi blogą nuojautą

Jeigu tu pastoviai lauki, kad nutiks kažkas blogo, taip ir bus. Tu negali žinoti, kur gali pargriūti, kad padėti tenai pagalvę. Todėl pasistenk nustoti nerimauti dėl ateities ir susikoncentruok tie to, ką tu darai dabar.

10. Tu galvoji, kad esi vertas daugiau

Jeigu tu supratai, kad gyvenime yra kažkas svarbesnio, greičiausiai, naujos galimybės jau pradeda atsirasti horizonte. Būk atviras viskam, kas sukelia aistrą bei pažadina kūrybingumą. Būtent šie dalykai tau ir reikalingi.

Sprendimą keistis galima priimti per vieną sekundę, tačiau patys pakeitimai ne visada ateina greitai. Neleisk niekam trukdyti tau eiti į priekį. Net mažiausias žingsnis gali padėti atsikratyti neigiamų emocijų ir paruošti didelėms permainoms.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: