13 požymių, kad eikvoji savo gyvenimą

13 požymių, kad eikvoji savo gyvenimą

Kai buvai vaiku, norėjai tapti astronautu, aktoriumi ar inžinieriumi? Ar tau pavyko? Tikiuosi kad taip ir tu gyveni savo svajonių gyvenimą. Na o visiems kitiems aš paruošiau 13 požymių to, kad jie eikvoja savo gyvenimą… bet nenori to pripažinti.

1. Skiri labai daug laiko dalykams, kurių neturi daryti

Kompiuteriniai žaidimai. Realybės šou. Naršymas internete. Per daug maisto. Per daug gėrimų. Sąrašą galima tęsti be galo. Rimtai pažiūrėk į savo gyvenimą. Kam skiri didžiąją dalį savo laiko? Ar tai duoda tau naudos? Ar nuo to tavo gyvenimas tampa geresniu. Jeigu ne – tau reikia iš naujo įvertinti tai, ką tu darai ir pradėti kažką keisti.

2. Per daug skundiesi

Pažįstu žmones, kurie turi daug problemų ir visą laiką man apie jas pasakoja. Tu irgi iš tokių žmonių? Skundiesi dėl savo darbo, viršininko, atlyginimo, kaimynų ir antrosios pusės? Jeigu taip, reiškia tu skleidi labai daug negatyvios energijos. Negatyvas nepakeis tavo gyvenimo. Jis laiko tave aklavietėje. Pakeisk savo mąstymą ir kalbėk apie tai, kas tau patinka tavo gyvenime, o ne apie tai, kas nepatinka.

3. Nemaitini savo smegenų

Jeigu nesimokai ir netobulėji kaip asmenybė – reiškia tu užstrigai vietoje. Kaip niekur nejudantis ir žole apaugęs tvenkinys. Toks palyginimas puikiai apibūdina tai, kas atsitinka tavo smegenims, kai jos neturi jokios veiklos. Teigiami iššūkiai plečia tavo akiratį ir neduoda degraduoti.

4. Per daug neigiamai mąstai

Mintys gali pakeisti tavo gyvenimą kaip į gerąją, taip ir į blogąją pusę. Kaip pasakė Henris Fordas:

Jeigu galvojate, kad galite, arba galvojate, kad negalite… bet kuriuo atveju – jūs teisūs.

Jeigu manai, kad tu nepakankamai protingas pradėti savo verslą – tu teisus. Jeigu manai, kad tu esi per daug pavargęs kažką keisti savo gyvenime – tu teisus. Ką bemanytum apie save ir savo gyvenimą – tai tampa realybe. Todėl atidžiau stebėk savo mintis.

5. Nejauti įkvėpimo

Ar turi kokią nors aistrą? Pažįstu daug žmonių, kurie mano, kad neturi jokios aistros. Bet taip nebūna. Bet kuriuo atveju turi būti kažkas, kas tau patinka. Tau tik reikia iš naujo atrasti tokį dalyką. Tokį, kuris tave jaudintų.

6. Neplanuoji savo ateities

Nors tai yra puiku – gyventi būtent dabar ir šiuo momentu, bet kartais reikia žiūrėti ir į priekį. Tik taip galima pamatyti tai, ką tu nori pasiekti. Jeigu neturi tikslo ir plano, tai esi kaip valtis vidurį vandenyno, kurį svajoja vieną dieną atsidurti kokioje nors geroje vietoje. Bet greičiausiai, nieko panašaus nenutiks. Tu turi laikytis sukurto plano ir žingsnis po žingsnio eiti norimo tikslo link. Taip, kaip navigatorius veda tave link galutinio maršruto taško.

7. Skiri per daug laiko žmonėms, kurie neprisideda prie tavo tobulėjimo

Labai lengva įstrigti tarp žmonių, kurie nedaro tave geresniu. Ir jei neišbrisi iš šios pelkės, taip ir liksi tame pačiame lygyje ar net nukrisi žemyn kartu su tais žmonėmis. Aš vadinu tokius žmones energetiniais vampyrais. Jie atima tavo energiją ir neduoda nieko pozityvaus mainais. Rask į tobulėjimą orientuotus žmones ir būk šalia jų.

8. Esi priklausomas nuo telefono

Be abejo, išmanieji telefonai – puikūs prietaisai, kurie palengvina mums daugelį gyvenimo aspektų. Tačiau pagalvok, kiek laiko praleidi ką nors darydamas telefone? Ir net daugiau – pagalvok apie tuos santykius, kurie galėjo dėl to nukentėti. Galbūt, tu naršei internete tuo metu, kai pietavai su savo šeima? Reiškia, skyrei išmaniajam telefonui tą laiką, kurį galėjai (ir turėjai) skirti šeimai.

9. Leidi pinigus dalykams, kurie neturi prasmės

Yra didelis skirtumas tarp “noriu” ir “reikia”. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje dažnai tarp šių dalykų nėra ribos. Pažįstu žmones, kurie negali išmokėti paimtų kreditų, tačiau turi pačius moderniausius prietaisus. Jeigu pagalvoti, egzistuoja labai mažai dalykų, kurie yra tikrai būtini. Maistas, vanduo, bustas, meilė – tai būtini dalykai. Visi kiti – tik bonusai. Todėl pažiūrėk, kam tu išleidinėji savo pinigus ir ar galima padaryti kažkokius pakeitimus. Galbūt, pavyks sutaupyti investicijoms į savo ateitį.

10. Nepakankamai miegi

Nesu daktaras, bet ir taip žinau, koks svarbus yra miegas mūsų organizmui ir sveikatai. Esi per daug užsiėmęs kad išsimiegoti? Tada tau reikia peržiūrėti savo įpročius.

11. Nesirūpini savo kūnu

Tavo sveikatai turi įtakos ne tik miegas. Maistas bei fiziniai pratimai irgi labai svarbūs. Subalansuota mityba ir fiziniai pratimai teigiamai paveiks tavo organizmą.

12. Nepalieki komforto zonos

Žinau, kad gyventi savo komforto zonoje yra labai paprasta. Tačiau protinga rizika gali pagerinti tavo gyvenimą.

13. Gyveni gyvenimą, kuris tau nepatinka

Aš manau, kad sėkmė skaičiuojama laime. Ar esi laimingas? Jeigu ne, privalai kažką keisti. Gyvenimas gali būti įdomus! Jeigu tau nepatinka tavo gyvenimas, pagalvok ką gali jame pakeisti.

Jeigu bent vienas iš šių punktų tinka tau – nenuleisk galvos. Tu gali viską pakeisti! Ir pirmas dalykas, kurį būtina padaryti – nustoti galvoti, kad nieko negali pakeisti. Pati didžiausia kliūtis – tavo mąstysena. Todėl nuo jos ir reikia pradėti. Pakeisk savo mąstymą – ir tai pakeis tavo gyvenimą!

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: