14 naudingų produktų organizmo valymui

14 naudingų produktų organizmo valymui

Mūsų kūnui laikas nuo laiko reikalingas atsinaujinimas ir apsivalymas. Yra maisto produktai, kurie padeda tai padaryti geriau, nei bet kurios procedūros ar vaistai. Atrinkome jums pačius naudingiausius produktus skirtingiems organams. Įtraukite juos į savo racioną ir visada būsite sveiki.

Skydliaukė

Salierai stimuliuoja skydliaukės darbą. Dar jie padeda išvalyti kraują ir apsaugo nuo šlapimo rūgšties kaupimosi sąnariuose. O žalieji kokteiliai su salierais netgi padeda esant skydliaukės uždegimui.

Virškinimo sistema

Svogūnai pagerina apetitą ir naudingų medžiagų įsisavinimą, o juose esantys disulfidai turi priešvėžinių ir antimikrobinių savybių.

Ląsteliena linų sėklose padeda pašalinti toksinus iš organizmo. Be to, linų sėklose yra daug naudingų riebalų: omega-3, omega-6, omega-9, kurie yra būtinas komponentas normaliam kūno funkcionavimui.

Kasa

Bertoletijų riešutuose yra daug seleno, kuris padeda pašalinti gyvsidabrį iš organizmo. Tačiau nepamirškite, kad dideliais kiekiais šių riešutų valgyti negalima.

Kepenys

Betainas, kuris yra burokėliuose, padeda kepenims pašalinti toksinus. Be to, burokėliai yra tas produktas, kuris atjaunina organizmą – pagerina odos, nagų ir plaukų būklę.

Imbieras pagreitina medžiagų apykaitą, padeda kepenims geriau atlikti savo darbą, todėl imbierų aliejus dažnai naudojamas tinktams, aromaterapijai ir maisto papildams.

Greipfrutas aktyvina kepenų darbą bei aprūpina kūną daugeliu maistingų medžiagų. Be to, šiuose vaisiuose yra daug vitamino C, kuris palaiko imuninę sistemą.

Tulžies pūslė

Alyvuogių aliejaus su vaisių sultimis vartojimas padeda pašalinti akmenis iš tulžies pūslės. Taip pat, alyvuogių aliejus padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir tulžies pūslėje.

Žarnynas

Kopūstų pluoštai padeda pašalinti iš organizmo toksinus ir sunkiuosius metalus. O rūgštys, kurios taip pat yra kopūstų sudėtyje, pagerina žarnyno mikroflorą ir pagreitina virškinimą.

Inkstai

Jūros druska padeda pašalinti iš organizmo perteklines rūgštis per šlapinimą. Ji taip pat palaiko kūno šarminį balansą.

Spanguolės gali būti drąsiai vadinamos stipriausiais natūraliais antibiotikais. Jos padeda valyti šlapimo pūslę ir šlapimo takus.

Petražolės – tai natūralus šlapimą varantis produktas. Jos neleidžia formuotis akmenims inkstuose ir šlapimo pūslėje. Be to, jos padeda valyti šlapimo pūslę ir kiaušides, verčia kūną gaminti ir praleisti daugiau skysčių.

Tiesioji žarna

Virškinimo fermentas bromelainas, kuris yra ananasuose, gali išvalyti tiesiąją žarną ir pagerinti virškinimą. Taip pat, ananasų sudėtyje yra daug ląstelienos: vos su vienu gabaliuku ananaso organizmas gauna iki 10% šios maistingos medžiagos dienos normos.

Visas organizmas

Obuoliai puikiai padeda organizmui atsikratyti toksinų. Pektinas, esantis jų sudėtyje, padeda pašalinti kenksmingus maisto priedus ir metalus.

Rašyti komentarą