5 Chrome įskiepiai, kurie bus naudingi Netflix vartotojams

Jau kurį laiką Lietuvoje oficialiai veikia Netflix servisas, leidžiantis legaliai žiūrėti naujus (ir ne tik) filmus bei serialus internete. Tikiu, kad ir tarp šio tinklaraščio skaitytojų yra nemažai jo gerbėjų. Straipsnyje rasite 5 Google Chrome naršyklei skirtus įskiepius, žymiai palengvinančius ir patobulinančius darbą su šiuo servisu.

Netflix Super Browse

Netflix Super Browse

Šis įskiepis žymiai pagerina standartinę Netflix navigaciją. Įdiegus šį įskiepį serviso puslapyje pamatysite naują mygtuką – Super Browse. Paspaudus mygtuką bus atidarytas pilnas sąrašas kategorijų. Tokiu būdu galėsite lengvai pereiti į reikiamą kategoriją, kas yra žymiai patogiau už standartinį variantą.

Atsiųsti

 

NEnhancer

NEnhancer

NEnhancer įskiepis bus naudingas tiems, kam sunku išsirinkti kokį filmą žiūrėti. Įskiepis prideda prie filmų kortelių jų reitingus iš tokių svetainių kaip IMDb ir Rotten Tomatoes, o iššokančiame lange galima pažiūrėti filmų treilerius.

Plėtinys daugiau nepasiekiamas

 

Netflix Pause Removal

Jeigu mėgstate žiūrėti serialus prieš miegą, puikiai žinote, kaip erzina tai, kad Netflix nemoka leisti seriją po serijos be kvailų pauzių. Netflix Pause Removal pašalina šią “klaidą” ir automatiškai paleidžia naujas serijas.

Atsiųsti

 

Super Netflix

Super Netflix

Super Netflix įskiepis būtinai turi būti įdiegtas kiekvieno Netflix vartotojo naršyklėje. Jis leidžia reguliuoti audio ir video kokybę bei keisti serverį, jei transliacija streikuoja dėl kokių nors priežasčių. Taip pat įskiepis leidžia valdyti garso lygį su pelės ratuku. Tačiau didžiausias privalumas – galimybė pridėti savo subtitrus.

Atsiųsti

 

Netflix Party

Netflix Party

Na o paskutinis įskiepis tiks tiems, kurie nemėgsta žiūrėti filmus vieni. Jis leidžia sinchroniškai žiūrėti filmus su draugais ir net prideda nedidelį čatą.

Atsiųsti

5 Chrome įskiepiai, kurie bus naudingi Netflix vartotojams
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą