5 patarimai, kad plaukai augtų greičiau

5 patarimai, kad plaukai augtų greičiau

Nėra jokios stebuklingos formulės, kuri padėtų jūsų plaukams greičiau augti. Tačiau ne paslaptis, kad plaukams daug įtakos turi mūsų sveikata ir emocinė būklė. Kai esame įsitempusios ir nuolatos patiriame stresą, regis visas organizmas bando su tuo kovoti. Oda tampa pilkesnė, pradeda lūžinėti nagai ir galiausiai mums nepaklūsta plaukai. Laimei, yra keletas patarimų, kad plaukai augtų greičiau. Apsišarvuokite kantrybe.

1 patarimas

Ankščiau minėtas stresas turi nemažai įtakos plaukų augimui. Jei dažnai tenka susidurti su emociškai sekinančiomis situacijoms, plaukai automatiškai elgsis atitinkamai. Kuo daugiau pasinersite į blogas emocijas, pyksite ir rėksite, tuo daugiau plaukų atsidurs jūsų šepetyje arba delne, kai per juos perbrauksite ranka. Jie apsistos ties slinkimo ar ilsėjimosi stadija. Tačiau, jei pradėsite kontroliuoti stresą, po 5-9 mėnesių plaukai pradės augti greičiau.

2 patarimas

Ieškodami būdo, kaip sumažinti stresą, pagalvokite apie tokius raminančius užsiėmimus kaip joga, meditacija ar atpalaiduojantys pratimai. Kartais pasimėgaukite ramybe skirdamos laiko sau. Pagulėkite aromatinėje vonioje, paskaitykite romantišką knygą ar linksmai pavakarokite su gera komedija. Tai bent trumpam atitrauks jus nuo įtemptos dienotvarkės.

3 patarimas

Jei norite greičiau pagelbėti savo plaukams, turėtumėte sureguliuoti savo mityba. Nebe reikalo sakoma, kad skrandis – tai ne šiukšlių dėžė. Vitaminų trūkumas ir pastovus greito ar nesveiko maisto vartojimas sukels plaukų slinkimą ir lūžinėjimą. Sveika mityba suteiks plaukams energijos ir sureguliuos galvos odos būklę. Taigi, turėkite omenyje, kad grožis slypi viduje. Vartokite tokius maisto produktus kaip pupelės, kiaušiniai, žuvis, pienas, mėsa, riešutai ir citrusiniai vaisiai. Manau, kiekviena atrasite kuo pamaitinti savo išsekusius plaukus.

4 patarimas

Priverskite greičiau augti plaukus reguliariai masažuodami galvą ir juos pakirpdami. Galvos masažas skatina kraujo cirkuliaciją, bei padeda atpalaiduoti galvą ir plaukų šaknis, kas skatina greitesnį plaukų augimą. Kasdien masažuokite galvą sukamaisiais judesiais. Kartu galite naudoti maitinančius aliejus.

5 patarimas

Periodiškai kirpdamos plaukus, padėsite jiems greičiau augti. Tai padeda išvengti plaukų lūžinėjimo ir skilinėjančių galiukų. Skirkite daugiau laiko sau ir plaukai patys ims greičiau augti!

O kokius būdus naudojate jūs? Dalinkitės savo patarimais komentaruose!

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: