6 mitai apie alkoholį (video)

6 mitai apie alkoholį (video)

“Alkoholis padeda greičiau užmigti”, “Negalima gerti alaus prieš stiprių alkoholinių gėrimų vartojimą”, “Alkoholis padeda sušilti” ir kiti mitai apie alkoholį BuzzFeed video filmuke.

Mitas Nr 1. Alkoholis padeda užmigti. Taip, alkoholis iš tikrųjų gali padėti jums greičiau užmigti, tačiau jis sumažina gilaus miego fazės ilgį, todėl iš ryto jūs jausitės neatsipalaidavę.

Mitas Nr 2. Negalima gerti alaus prieš stiprių alkoholinių gėrimų vartojimą, bet galima po likerio. Įvairių alkoholinių gėrimų maišymas savaime negali padaryti nieko blogo. Tačiau alkoholio vartojimo greitis ir kiekis – gali.

Mitas Nr 3. Alkoholis padės sušilti, jeigu jums šalta. Geriant alkoholį šiltoje patalpoje, jums gali pasidaryti karšta. Taip atsitinka todėl, kad veikdami alkoholio, kraujagyslės išsiplečia. O jeigu esate šaltoje vietoje, jūsų kūnas atvirkščiai greičiau praras šilumą, todėl jūs dar labiau sušalsite.

Mitas Nr 4: Alkoholis žudo smegenų ląsteles. Nėra jokių mokslinių įrodimų apie alkoholio neigiamą poveikį smegenų ląstelių gyvavimo ciklui. Be to, saikingas raudonojo vyno vartojimas sumažina tikimybę susirgti silpnaprotyste senatvėje.

Mitas Nr 5. Kava ir šaltas dušas padės prasiblaivyti. Deja, vienintelis dalykas, kuris padeda greičiau prasiblaivyti – laikas.

Mitas Nr 6. Riebus maistas padės atsikratyti pagirių. Riebus maistas gali sukelti skrandžio refliuksą. Ką geriau valgyti ir gerti, kad atsikratyti pagirių? Vandenį, bananus ir kiaušinius. Kiaušiniuose yra daug amino rūgšties, kuri vadinasi cisteinu ir padeda kovoti su pagiriomis.

6 mitai apie alkoholį (video)
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą