7 nemokami Coursera kursai startaperiams

Coursera

Naujame naujienlaiškyje interneto švietimo platforma Coursera pasiūlė savo vartotojams daugybę naujų kursų, kurie prasidės liepos mėnesį. LifeHacks.lt išrinko iš jų tuos, kurie bus naudingi startaperiams ir pradedantiems verslininkams.

Konkurencinė strategija

Prie šio kurso galite prisijungti bet kada, o jo trukmė – 10 valandų. Kursas susideda iš 6 dalių, nagrinėjančių įvairias situacijas, kuriose atsiduria įmonės priimant tam tikrus strateginius sprendimus. Situacijų modeliavimo pagrindas – žaidimų teorija ir strateginė analizė.

 

Hardware ir software interfeisai

Vašingtono universiteto kursas, skirtas programinės įrangos kūrėjams ir testuotojams. Jis prasideda birželio 30 d. ir baigiasi rugsėjo 5 d. Kiekvieną savaitę kursui reikės skirti apie 10-15 valandų. Kurso metu sužinosite darbo su Java/C niuansus bei susipažinsite su procesorių ir kontrolierių programavimu.

 

Inovatyvių idėjų kūrimas įmonėms

Šis kursas vyks nuo birželio 30 d. iki rugpjūčio 25 d. Kiekvieną savaitę jam teks skirti po 5-7 valandas. Pasibaigus kursui, jums teks išlaikyti egzaminą. Be to, galėsite gauti kurso baigimo patvirtinantį sertifikatą. Pagrindinė kurso užduotis – išmokti dalyvius naudotis rizikos fondų investicijomis bei susiklosčiusia ekonomine padėtimi tam, kad kurti naujus verslus.

 

Sąveika tarp žmogaus ir kompiuterio

Šis kursas skirtas tiems, kas domisi interfeisų projektavimu bei sąveikos tarp žmogaus ir kompiuterio technologijomis. Jis irgi prasideda birželio 30 d., o pasibaigs – rugpjūčio 24 d. Kiekvieną savaitė mokslams teks skirti po 10-12 valandų.

 

Rizikos valdymas

Kursas apie rizikos valdymą ir apie galimus finansinius nuostolius vykdant sandorius ar bendrus projektus. Kurso organizatoriai ir dėstytojai – Pasaulinio Banko darbuotojai. Jis vyks nuo birželio 30 d. iki liepos 28 d. ir jam teks skirti po 4-6 valandas per savaitę.

 

Strateginės inovacijos įmonėse ir organizacijose

Kursas apie inovatyvią veiklą ir strateginę vadybą, kuris vyks nuo liepos 1 d. iki rugsėjo 2 d. Baigus kursą galėsite gauti tai patvirtinantį sertifikatą. Šis kursas padės rasti atsakymus į klausimus apie sėkmingas inovacijas, rizikos faktorius, įnovacijų įgyvendinimo būdus ir t.t.

 

Debesies servisų programavimas Android prietaisams

Šis kursas vyks nuo liepos 21 d. iki rugsėjo 29 d. Kiekvieną savaitę jam teks skirti po 4-5 valandas. Jis skirtas debesies sprendimų programavimui mobiliesiems prietaisams su Android sistema.

7 nemokami Coursera kursai startaperiams
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą