7 priežastys, kodėl dar nesi milijonierius

7 priežastys, kodėl dar nesi milijonierius

Žmonės, kurie sako, kad pinigai jiems nerūpi – meluoja tau. Arba sau. Dauguma iš mūsų svajoja būti milijonieriais, manydami, kad tai išspręs pinigų klausymą visam likusiam gyvenimui. Nežinau, tiesa tai ar ne, bet galiu įvardinti kelias priežastis, kodėl tu (ir aš) dar nesi milijonierius.

Dirbi ne sau

Be abejo, jokių garantijų, kad vos tik pradėjus dirbti sau tapsi milijonieriumi – nėra. Tačiau dirbant šeimininkui – tokių šansų visiškai nėra. Pasistenk prisiminti bent vieną darbo skelbimą, kur siūlo atlyginimą, kuris gali įgyvendinti šią svajonę.

Tik nereikia jau šiandien mesti darbą, kad pradėti savo verslą. Vietoj to, pabandyk suderinti esamą darbą ir nuosavą verslą, bei mažais žingsneliais eik pastarojo link. Tokiu būdų galėsi išsaugoti finansinį stabilumą bei sukurti nuosavą verslą.

Vengi rizikos

Žmonės netampa milijonieriais nerizikuodami. Tačiau priimti finansinę riziką, nereiškia aklai investuoti pinigus į abejotinus projektus. Bet protinga rizika – tai standartinė situacija investuojant pinigus. Niekas netampa turtingu padėjęs pinigus į indelį banke. Turtingi žmonės žino pelningesnius investavimo būdus.

Neįgyvendini savo idėjų

Niekas nesako, kad kiekvieną dieną tau į galvą ateina milijonų vertos idėjos, tačiau tam, kad tokia idėja atsirastų, reikės išbandyt dešimtis kitų. Svajonės nepadarys tave turtingu, o veiksmai – gali. Milijonieriai nesėdi ir nežiūri, kaip kiti įgyvendina savo idėjas. Jie veikia ir siekia savo gyvenimo tikslų.

Netinkamai leidi pinigus

7 priežastys, kodėl dar nesi milijonierius
7 priežastys, kodėl dar nesi milijonierius

Šiuolaikiniame pasaulyje bet koks vidutinis žmogus gali tapti milijonieriumi. Protingas investavimas ir tiksliai iškelti tikslai leis nepergyventi dėl pinigų senatvėje. Bet jeigu tu neteisingai leidi savo pinigus, niekas nepadės tau tapti milijonieriumi.

Neteisingas tikslų išsikėlimas

Žmonės, kurie nekelia sau tikslų, niekada negalės uždirbti daug pinigų. Būtent todėl tikslų išsikėlimas yra sėkmės pagrindas. Kelk sau teisingus tikslus bei stenkis juos įgyvendinti. Tai padės tau sužinoti ar teisingai išnaudoji savo finansinius resursus, ar leidi pinigus nereikalingiems daiktams. Jeigu taupai pinigus kažkokiam apibrėžtam tikslui, tau bus žymiai lengviau neišleisti jų kitiems dalykams.

Neįdedi pakankamai laiko, pastangų ir energijos

Niekas neuždirbo milijono gulint ant lovos ir žiūrint televizorių. Tapti milijonieriumi – sunki užduotis. Milijonieriai skaičiuoja savo laiką ir energiją. Jie supranta, kad jų pastangos negali tuoj pat atnešt rezultatų ir sutinka laukti kol jų investicijos atneš naudą.

Nebendrauji su reikiamais žmonėmis

Tu nebusi sėkmingu, jeigu leisi laiką su tinginiais, kurie nesuinteresuoti teisingai investuoti savo laiką ir energiją. Bet jeigu aplink tave bus energingi žmonės, tu ir pats pradėsi keistis į gerąją pusę. Bendrauk su sėkmingais žmonėmis. Ieškok žmonių, kurie gali išmokyti tave investavimo, finansų ir verslumo.

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: