7 žiaurios tiesos, kurios padarys jus stipresniais

7 žiaurios tiesos, kurios padarys jus stipresniais

Mes nemėgstame pripažinti savo silpnumus ir lengvai randame pasiteisinimus sau ir aplinkiniams. Mes laukiame stebuklo, pirmadienio, naujųjų metų ar naujo gyvenimo. Laikas pažvelgti žiauriai tiesai į akis ir pradėti keisti save jau dabar.

1. Niekas nėra taip užimtas, kad negalėtų jums atsakyti

Greičiausiai, vaikinas ar mergina neatsako į jūsų žinutę ne todėl, kad yra labai užimti. Potencialus darbdavys jau kelias dienas neperskambina ne dėl to, kad negali rasti nei vienos laisvos minutės. Jeigu negaunate atsakymo, greičiausiai, taip atsitinka todėl, kad jums nenori atsakinėti. Ir kuo anksčiau nustosite ieškoti pateisinimus tiems, kas neskiria jums pakankamo dėmesio, tuo greičiau galėsite prisiartinti prie žmonių, kurie tai daro.

2. Kiekvienas žmogus savo interesus laiko aukščiau už kitų interesus

Nesvarbu koks geras yra žmogus, jis visada bus labiau suinteresuotas išspręsti savo problemas, negu jūsų. Net pats geriausias meilužis negalės suprasti, kokį “mygtuką” reikia paspausti, jei jūs jam nepadėsite. Net pats geriausias darbdavys gali nepastebėti, kad varo jus į kapus, jeigu jūs patys sutinkate atlikti kiekvieną užduotį.

Dauguma žmonių ima tiek, kiek jiems leidžiama paimti. Todėl turite nubrėžti ribas, kurios neleis niekam užsikarti jums ant sprando. Stiprūs žmonės nebijo sakyti “NE” tam, ko jie nenori daryti, nes žino, kad niekas kitas jais nepasirūpins, jeigu jie patys nepasirūpins savimi.

3. Jūs niekada negalėsite įtikti visiems

Visada atsiras kas nors, kas pasakys, kad gyvenate neteisingai ar pasirinkote neteisingą kelią. Nesvarbu ką veiksite, jus visada kritikuos, todėl darykite tai, ką mėgstate. Vienintelis teisėjas, kurį turite klausyti – tai jūs patys. Rimtai, neįmanoma visiems įtikti.

4. Pasaulis absoliučiai nieko jums neskolingas

Galite būti pačiu kiečiausiu, pačiu geriausiu, pačiu protingiausiu ir įdomiausiu žmogumi pasaulyje, tačiau jeigu nedirbsite su savimi ir netobulėsite, visos šios puikios savybės taip ir liks tik jūsų vaizduotėje. Yra du variantai. Galite visa gyvenimą praleisti gailėdami save, nes esate verti daugiau, o galite pradėti veikti ir imti iš gyvenimo viską jau dabar.

5. Jūs randate sau pasiteisinimus

Galima visą gyvenimą skustis, kad neturite pakankamai laiko, pinigų ar kitų resursų ir todėl negalite įgyvendinti savo tikslų. Ir tai gali būti tiesa, tačiau kiekvienas žmogus šioje planetoje turi bent vieną gerą pasiteisinimą tam, kad neiti į priekį, nesiekti savo tikslų bei neįgyvendinti svajonių. Žmonės, kurie gauna iš gyvenimo tai ką nori – ignoruoja tokius pasiteisinimus. Vietoj to, kad skustis, jie randa būdus apeiti visus apribojimus. Štai jų pergalių priežastis.

6. Jus charakterizuoja veiksmai, o ne mintys

Galite visą dieną sėdėti uždaroje patalpoje ir svajoti apie geresnį gyvenimą, bet kol neišeisite ir nepradėsite ką nors daryti – tai neturės jokios prasmės. Gebėjimas planuoti – puiki savybė, tačiau be veiksmų ji yra beprasmė. Galų gale, mus charakterizuoja mūsų veiksmai, o ne mintys.

7. Niekas neateis ir neišgelbės jus nuo jūsų pačių gyvenimo

Visi nori tikėti, kad svajonių žmogus, idealus darbas arba neįprasta staigmena laukia už kampo. Kai esame nepatenkinti savo padėtimi, neracionaliai tikimės, kad atsiras burtininkas, kuris išgelbės mus nuo visų problemų. Bet tiesa yra tame, kad realiame gyvenime taip nebūna. Problemos neišsisprendžia savaime. Jeigu norite pamatyti pasikeitimus savo gyvenime, turite patys pradėti veikti. Stiprūs žmonės žino tai. Kai ateina sunkūs laikai, jie patys gelbėja save, nes supranta, kad niekas kitas to nepadarys.

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
LifeHacks.lt
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: