9 priežastys kuo skubiau mesti savo darbą

9 priežastys kuo skubiau mesti savo darbą

A verta išeiti iš darbo dėl didesnio atlyginimo? Greičiausiai taip. Ar reikia mesti darbą dėl galimybės tobulėti? Be abejo. Tačiau yra ir kitos priežastys kuo skubiau mesti darbą. Visos jos priklauso vienai kategorijai, kuri vadinasi „Gyvenimas yra per trumpas”. Gyvenimas per trumpas, kad kiekvieną dieną grįžti namo su menkavertiškumo jausmu, dirbti su kvailu vadovu ir t.t.

Įsivaizduokite, kad jūsų suaugęs vaikas sako jums: „Aš nekenčiu savo darbo. Man nuobodu, aš nusivylęs ir jaučiu, kad netobulėju”. Greičiausiai patarsite jam rasti kitą darbą. Tai gal laikas patiems apie tai pagalvoti? Žemiau pateiksiu dar 9 priežastis mesti darbą kuo greičiau.

Jūsų indėlis nėra vertinamas arba yra visai nereikalingas

Jūsų indėlis nėra vertinamas arba yra visai nereikalingas

Kiekvienas žmogus turi savo idėjų. Ir visi mėgsta, kai jų idėjos yra rimtai vertinamos ir turi didelę įtaką bendram darbui. Jausmas, kad viskas pavyko dėl jūsų pastangų – labai įkvepia.

Tačiau kai vadovas ar kolegos atmeta arba net juokiasi iš jūsų idėjų – tai demotyvuoja. Kažkokiu momentu viskas tampa nesvarbiu. Tačiau gyvenimas per trumpas, kad jame kažkas būtų nesvarbiu.

Jus kritikuoja prie visų

Visiems reikalinga konstruktyvi kritika, kartais net nestiprus spyris į užpakalį. Kiekvienam iš mūsų kartais reikia priminti, kad galime padaryti geriau ir patarti, kaip tai padaryti.

Tačiau visą tai reikia sakyti akis į akį. Gyvenimas per trumpas, kad kiekvieną dieną laukti vadovo pažeminimų viso kolektyvo akivaizdoje.

Jus niekada nesulaukiate padėkos

Visiems reikalingos padėkos. Visi turi žinoti, kad kažką daro teisingai (ir net tie, kas atliko darbą nelabai gerai kartais nusipelno padėkos). Gyvenimas per trumpas, kad jūsų indėlis į bendrą darbą nebūtų tinkamai įvertinamas.

Jūsų viršininkas dirba ne su pavaldiniais, o su vadovais

Žinote, yra toks vadybininkų tipas, kurie vietoj to, kad vesti paskui save pavaldinius, vaikšto paskui savo vadovų ir stengiasi jiems įtikti. Susidaro toks įspūdis, kad vienintelis jūsų darbo tikslas – daryti taip, kad jį kuo daugiau girtų ir padėti jam lipti karjeros laiptais.

Geras vadybininkas supranta, kad jeigu jo komanda pasiekė tikslą, tai yra ir jo ir kiekvieno atskiro komandos nario sėkmė. Gyvenimas per trumpas, kad dirbti savo viršininko labui ir nepaisyti savo interesų.

Jūs neturite tikslo

Jūs neturite tikslo

Kiekvienas nori būti kažko didesnio dalimi. Kiekvienas nori galvoti, kad jis įtakoja ne tik bendrą rezultatą, bet ir žmones aplink save. Gyvenimas per trumpas, kad kiekvieną dieną grįžti namo su jausmu, kad dirbai, bet taip ir nepadarei nieko reikšmingo.

Jaučiatės tiesiog skaičiumi

Nepakeičiamų žmonių nėra. Galų gale mes visi dirbame už pinigus. Tačiau kiekvienas nori dirbti ne tik dėl pinigų. Norime dirbti dėl įvertinimo ir pripažinimo.

Jeigu jūsų vadovas bent retkarčiais nesustoja prie jūsų stalo ir nesiteirauja apie jūsų sveikatą, šeimą bei nesiūlo savo pagalbos – jūs tik sraigtelis dideliame mechanizme. Gyvenimas per trumpas, kad būti tik sraigteliu.

Jūs nieko nejaučiate, kai einate iš ryto į darbą

Bet kuris darbas kartais vargina ir erzina, tačiau kiekviename darbe turi būti džiuginantys momentai. Turi būti tokie momentai, kai jūs norite kuo skubiai sėsti prie darbo stalo ir pradėti dirbti. Gyvenimas per trumpas, kad gaišti laiką laukiant darbo pabaigos.

Darbo pabaigos laukimas

Jūs nematote ateities

Kiekvienas darbas turi jus kur nors vesti. Geriausiai, jeigu tai yra paaukštinimas arba bent galimybė išmokti ką nors naujo. Geras vadovas stengiasi padaryti savo komandos ateitį šviesesne. Gyvenimas per trumpas, kad gyventi be vilties.

Jūs manote, kad negalite daryti nieko kito

Tai pati geriausia priežastis išeiti iš darbo. Žinau ką jūs galvojate: „Aš niekada nerasiu nieko geresnio”. Arba „Ten kur aš gyvenu visai nėra kito darbo”. Tai bus tiesa tik tada, jeigu jūs leisite tam būti tiesa.

Jūs galite daugiau. Reikia tik tikėti savimi, savo kreatyvumu ir noru išbandyti kažką naujo. Gyvenimas per trumpas, kad likti vietoje ir nedaryti visko kas įmanoma dėl geresnio gyvenimo.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: