Age of Pandora – RPG stiliaus fitneso žaidimas

Age of Pandora - RPG stiliaus fitneso žaidimas

Jei mirštate iš nuobodulio treniruočių metu arba jums trūksta motyvacijos – pabandykite pradėti žaisti Age of Pandora. Tai RPG stiliaus žaidimas, kuriame turėsite tobulinti savo sugebėjimus.

Dažniausiai kompiuteriniai žaidimai tik kenkia sveikatai, bet tik ne šis. Po Age of Pandora žaidimo tapsite lieknesniais, ištvermingesniais ir stipresniais.

Age of Pandora – tai Darebee svetainės projektas. Tai RPG stiliaus kompiuterinis žaidimas, kuriuo pagrindiniu herojumi būsite jūs. Žaidimo veiksmas vyksta postapokaliptiniame pasaulyje, kuriame pilna mirtinų radioaktyvių spąstų, piktų pabaisų ir paslaptingų objektų. Žaidimo metu jums reikės atlikti įvairias užduotis, padėti draugams, kovoti su priešais ir, be abejo, išgelbėti pasaulį.

Age of Pandora - RPG stiliaus fitneso žaidimas

Žaidimas susideda iš kelių dalių. Kiekvienoje dalyje yra žaidime vykstančių įvykių aprašymas bei pratimai, kuriuos reikia atlikti tam, kad pereiti į kitą dalį. Žaidime netgi yra keletas scenarijaus variantų, kuriuos galima pasirinkti, atidarant naujus objektus žemėlapyje.

Age of Pandora taisyklėse rašoma, kad žaidimas vyksta 30 dienų (su sąlyga, kad kiekvieną dieną užbaigsite po vieną dalį). Kaip teigia mokslininkai, būtent tiek ir reikia, kad būtų suformuotas įprotis. Todėl labai tikėtina, kad praėjus 30 dienų, norėsite tęsti treniruotes. Tokiu atveju galėsite rasti sau tinkanti treniruočių kompleksą čia. Visos treniruočių programos yra nemokamos.

Age of Pandora – RPG stiliaus fitneso žaidimas
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą