Daina, kuri užmigdys jus per 8 minutes

Daina, kuri užmigdys jus per 8 minutes

Weightless kompozicija jau surinko virš 18 milijonų peržiūrų YouTube svetainėje. Bet jos populiarumo paslaptis – ne graži melodija. Tiesiog ji padeda žmonėms greičiau užmigti.

Turbūt niekam nekelia abejonių tas faktas, kad muzika daro didelę įtaką žmogaus emocinei būklei. Su įvairių melodijų pagalba galima žmogų pralinksminti, priversti liūdėti arba verkti. Kaip paaiškėjo, galima ir užmigdyti.

2011 metais britų grupė Marconi Union kartu su British Academy of Sound Therapy nusprendė sukurti kompoziciją, kuri turės raminantį poveikį žmogaus organizmui. Rezultatas buvo geresnis negu jie galėjo tikėtis.

Aštuonių minučių kompozicijoje pilna įvairių elektroninių garsų ir efektų. Jos ritmas priverčia širdį plakti rečiau, kvėpavimas tampa lengvesnis, o akys pačios užsimerkia. Weightless kūrinys taip nustebino mokslininkus, kad Time žurnalas įtraukė jį į 50 svarbiausių metų atradimų sąrašą.

Be abejo, nereikia galvoti kad šis kūrinys staigiai užmigdys jus vidury darbo dienos. Tam, kad muzika suveiktų, reikia sudaryti tinkamas sąlygas: užimti patogią pozą, atsipalaiduoti, uždėti ausines ir užmerkti akis. Tokiu atveju net nuo nemigos kenčiantys žmonės užmiega labai greitai.

Todėl kai eilinį kartą negalėsite užmigti, prisiminkite šį paprastą būdą.

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: