Efektyvus maistas arba 9 produktai, kurie padidins tavo raumenų masę

Efektyvus maistas arba 9 produktai, kurie padidins tavo raumenų masę

Raumenų masę galima greitai padidinti, jeigu laikytis mitybos taisyklių ir valgyti tam tikrus produktus. Iš šio straipsnio sužinosi, kokie 9 produktai yra efektyviausi, norint padidinti raumenų masę.

Lašiša

D vitaminai, kurių lašišoje yra daug, degina riebalus ir padeda geriau įsisavinti kalcį. O kalcis yra būtinas raumenų masės augimui. Vieno gabalėlio lašišos (apie 80 gramų) turėtų užtekti.

Gražgarstė

JAV mokslininkai sieja raumenų nuovargį per treniruotes su kalcio praradimu. Suduok prevencinį smūgį ir suvalgyk gražgarsčių. 100 gramų gražgarsčių suteikia 16% dieninės kalcio normos, todėl drąsiai dėk šią žolę į salotas.

Ananasas

Ananasas – puikus desertas po sočiųjų pietų. Jame yra daug bromelaino, kuris pagreitina baltymų ir angliavandenių apykaitą. Be to, tyrimai parodė, kad ananasas apsaugo nuo raumenų skausmo po treniruočių ne blogiau už vaistus.

Jautiena

Paimk jautienos gabalą ir iškepk jį. Taip išsaugosi jautienoje daugiau kreatino, kuris padeda tavo raumenims generuoti energiją treniruočių metu. Užteks suvalgyti 450 gramų švelniai apkepto jautienos gabaliuko.

Raudonos vynuogės

Raudonųjų vynuogių žievelė turi daug resveratrolio, tai yra antioksidanto, kuris padeda organizmui kovoti su uždegimais. Šakelė vynuogių per dieną – ir gali treniruotis nebijodamas gauti traumos.

Imbieras

„Journal of Pain” leidinys nustatė, kad 2 gramai imbiero per dieną iki 25% sumažina raumenų skausmą, kuris atsiranda po treniruočių.

Avokadas

Šiuose egzotiniuose vaisiose yra apie 25 tavo organizmui naudingos medžiagos. Be to, avokadai padeda tavo organizmui geriau įsisavinti likopeną ir beta-karotiną, kurie reikalingi raumenims, kad greičiau atsigauti po fizinio krūvio.

Jūros ešerys

Šioje žuvyje yra daug fosforo, o įvairūs tyrimai parodė, kad jis sumažina pieno rūgšties kiekį raumenyse.

Skumbrė

Valgydamas šią žuvį, tu sumažinsi kraujospūdį iki tokio lygio, kai galėsi nebijoti jokių raumenų uždegimų po treniruočių.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: