Geriausios balandžio mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios balandžio mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, dalinuosi su jumis iPhone bei Android programomis, kurios man patiko ir kurias aš laikau naudingomis ir įdomiomis.

NetGuard

NetGuard

NetGuard programėlės kūrėjai iš pradžių pozicionavo ją kaip ugniasienę Android prietaisams. Su jos pagalba galima tiksliai nustatyti leidimus bei elgesio taisykles visoms įdegtoms programėlėms. Būtent ši funkcija yra prieinama toje programos versijoje, kurią galima atsiųsti iš Google Play parduotuvės. Jeigu norite, kad NetGuard dar blokuotų visą reklamą, turėsite atsiųsti alternatyvią programos versiją iš čia.

Google Play

Trafi

Trafi

TRAFI – tai lietuvių sukurta maršrutų planavimo programėlė. TRAFI leidžia greitai surasti optimalų kelionės maršrutą viešuoju transportu – suvedus kelionės tikslą aplikacija parodo, kokiu viešuoju transportu greičiausiai pavyks pasiekti tikslą. Programėlė veikia Baltijos šalyse, Turkijoje, Brazilijoje, Rusijoje, Taivane ir Indijoje. Balandžio mėnesį ji buvo pripažinta geriausia 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių maršrutų planavimo programėle.

Google Play  |   App Store

Ink Hunter

Ink Hunter

Ink Hunter programa leidžia pažiūrėti, kaip išrinkta tatuiruotė atrodys ant jūsų kūno. Viskas atrodo labai realistiškai ir veikia labai paprastai.

App Store

One Big Thing App

One Big Thing App

Neįprasta užduočių tvarkyklė, kuri motyvuoja siekti didesnių tikslų – po vieną tikslą kiekvieną dieną. Kiekvieną rytą jūs užsibrėžiate sau pagrindinį tikslą ir porą mažesnių, kurie turi priartinti prie pagrindinio.

App Store

Task Time Tracking

Task Time Tracking

Task Time Tracking – tai aktyvumo seklys, kuris leis jums sužinoti, kur išleidžiate savo laiką bei padidinti produktyvumą.

App Store

Inbox

Gmail jau daug metų laikomas elektroninio pašto etalonu. Atrodo, kad Google ir pačiai tai nusibodo ir jie nusprendė sukurti Gmail žudiką. Inbox – tai naujos kartos elektroninio pašto klientas, mokantis savarankiškai grupuoti korespondenciją, ieškoti laiškuose pačią svarbiausią informaciją ir net rašyti už jus atsakymus.

Google Play  |  App Store

Giphy

Giphy

Giphy svetainės savininkas įvykdė tikrą revoliuciją ir įkvėpė naujo gyvenimo jau pradėjusiam mirti Gif formatui. Dabar tai pati populiariausia vieta tarp animuotų paveiksliukų mėgėjų. Giphy programėlė leis jums lengvai ieškoti paveiksliukus tiesiai jūsų telefone arba planšetėje. Be to, galėsite išsaugoti patikusius paveiksliukus, pasidalinti jais Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter arba per elektroninį paštą.

Google Play  |  App Store

Geriausios balandžio mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą