Geriausios birželio mėnesio iOS bei Android programos

Geriausios birželio mėnesio iOS bei Android programos

Kaip ir praėjusį mėnesį, noriu papasakoti jums apie įdomiausias programas iOS bei Android operacinėms sistemoms, kurios pasirodė rinkoje birželio mėnesį.

Geriausios birželio mėnesio Android programos

Laikrodis

Laikrodis

Google gali net pačius paprasčiausius produktus paversti nuostabiais. Programa Laikrodis – tai žadintuvas bei laikmatis,  skirti prietaisams su Android Lollipop operacine sistema. Ši programa labai patogi ir funkcionali, be to, turi šiuolaikinį dizainą.

Atsiųsti iš Google Play

Kodi

Kodi

Kiekvienas žmogus, kuris bent paviršutiniškai domėjosi galimybe sukurti naminį mediacentrą, turėjo girdėti apie XBMC projektą. Tai pati galingiausia nemokama tarpplatforminė alternatyva tokioms programoms kaip Windows Media Center nuo Microsoft ir Front Row nuo Apple. Dar neseniai ji leisdavo organizuoti ir paleisti daugumos tipų mediafailus kompiuteryje, optiniuose diskuose, internete ir vidiniame tinkle. O dabar prie palaikomų sistemų sąrašo prisidėjo ir Android.

Atsiųsti iš Google Play

Google Nuotraukos

Google Nuotraukos

Dar viena programa nuo Google korporacijos šioje apžvalgoje. Google Photos serviso paleidimas buvo vienu iš laukamiausių įvykių birželio mėnesį. Jis suteikia neribotą vietą jūsų nuotraukų laikymui, turi automatinio animacijos, koliažų bei panoramų kūrimo funkcijas. Taip pat, servisas turi patį galingiausią objektų nuotraukose atpažinimo algoritmą. Todėl labai rekomenduoju visiems kas dar neįdėgė.

Atsiųsti iš Google Play

Layout from Instagram

Layout from Instagram

Jeigu paprastos Instagram nuotraukos jums jau nusibodo, tai galite jas paįvairinti su Layout programos pagalba. Layout from Instagram programa leidžia lengvai kurti koliažus, rodyti nuotraukas vertikaliai arba horizontaliai, lenkti jas, tempti bei didinti. Ir be abejo, gautais rezultatais galima vieno mygtuko paspaudimu pasidalinti Instagram ir Facebook socialiniuose tinkluose.

Atsiųsti iš Google Play

Todoist

Todoist pereina prie Material design. Tai viena iš geriausių užduočių valdymo programų, kurios kūrėjai rado tą aukso viduriuką, leidžianti naudoti ją ir asmeniniais ir darbiniais tikslais.

Atsiųsti iš Google Play

Daily Yoga

Daily Yoga – speciali programa jogos užsiėmimams. Programoje rasite įvairios trukmės ir sudėtingumo jogos sesijas, HD vaizdo įrašus, socialinę bendruomenę ir t.t. Programoje yra daugiau kaip 400 jogos pozų, 50 pamokų, 18 muzikos kūrinių, 4 programas ir 3 intensyvumo lygius.

Atsiųsti iš Google Play

Geriausios birželio mėnesio iOS programos

Animal Tracker

Animal Tracker

Kodėl įtraukiau šią programą į sąrašą? Nes jos kurėjai nori įgyvendinti globalią ir labai kilnią idėją: suteikti žmonėms galimybę stebėti gyvūnus natūralioje aplinkoje. Ir jeigu jiems pavyks, ateities kartos žiūrės žodynus, kad suprasti kas yra zoologijos sodas.

Atsiųsti iš App Store

Arise

Arise

Arise programa skirta kovoti su visomis prokrastinacijos priežastimis. Programoje jų yra 9 ir tarp jų būtinai rasite tą, dėl kurios niekaip negalite pradėti svarbų darbą. Arise patars kaip tai ištaisyti.

Atsiųsti iš App Store

Abs Workout

8 Minutes Abs Workout

Tai ta pati programa pilvo preso treniruotėms, kuri jau buvo aprašyta šioje apžvalgoje tarp Android programų. Tik Google Play parduotuvėje ji vadinasi 8 Minutes Abs Workout, todėl nieko daugiau apie ją ir nerašysiu.

Atsiųsti iš App Store

Daily Yoga

Ši programa jau buvo aprašyta Android programų apžvalgoje šiame puslapyje, todėl tiesiog dalinuosi nuoroda.

Atsiųsti iš App Store

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: