Geriausios birželio mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios birželio mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip visada, dalinuosi tomis iPhone bei Android programėlėmis, kurios man patiko bei pasirodė naudingomis ir įdomiomis.

Artbit

Artbit

Artbit programėlė veikia lygiai taip pat, kaip Shazam, tik vietoj muzikos leidžia atpažinti meno kūrinius, žymėti juos, dalintis bei ieškoti atitinkančius renginius. Viskas ką reikia padaryti, tai nukreipti telefono kamerą į reikiamą paveikslą ar skulptūrą bei palaikyti ją taip pora sekundžių. Artbit programėlė parodys jums kas tai per meno kūrinys, nurodys jo autorių bei parodys detalesnę informaciją.

Google Play

Yoga Monkey

Yoga Monkey - nemokami jogos kursai pradedantiesiems ir ne tik

Apie Yoga Monkey programėlę neseniai jau rašiau, tačiau ji yra verta to, kad paminėčiau ją dar kartą. Programėlė paprastoje formoje supažindins jūs su pagrindinėmis jogos pozomis ir programomis. Joje yra daug jogos pratimų, kiekvienas iš kurių turi savo tikslą: kovoti su nemiga, gerinti nuotaiką ir t.t.

Google Play   |   App Store

FitStar

FitStar

FitStar – tai dar viena sveiko gyvenimo būdo programėlė. Ji skirta savarankiškiems fitneso užsiėmimams. Programėlėje rasite daug treniruočių kompleksų. Visus pratimus galima atlikinėti be papildomos įrangos, todėl su FitStar galėsite treniruotis praktiškai bet kurioje vietoje, pavyzdžiui, namuose ar gamtoje.

Google Play   |   App Store

App Cloner

App Cloner

App Cloner leis jums įdiegti kelias bet kurios programėlės kopijas viename įrenginyje bei kiekvienai kopijai priskirti individualius nustatymus. Tai gali būti naudinga, jeigu turite kelias paskyras kokiame nors socialiniame tinkle arba norite atskirti darbines ir privačias paskyras.

Google Play

Prisma

Prisma

Absoliutus praėjusio mėnesio hitas. Su neironinių tinklų pagalba Prisma programėlė pavers jūsų nuotraukas paveikslais. Vos pora mygtukų paspaudimų ir jūsų nuotrauka tampa tikru šedevru.

App Store

O kokios programėlės patiko ar padarė įspūdį jums?

Geriausios birželio mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą