Geriausios gegužės mėnesio iOS bei Android programos

Geriausios gegužės mėnesio iOS bei Android programos

Nuo šiol kiekvieną mėnesį pasakosiu jums apie iOS bei Android programas, kurios man labiausiai patiko. Apžvalgoje rasite po 10 programų kiekvienai operacinei sistemai.


Taip pat skaitykite: 30 geriausių 2016 metų iPhone bei Android programų


10 geriausių gegužės mėnesio Android programų

Avira Android Optimizer

Avira Android Optimizer

Garsios antivirusinės programos kūrėjai nusprendė pradžiuginti Android vartotojus ir išleido programą, kuri išvalys nuo šiukšlių ir paspartins Android telefoną. Programa skirta patiems tingiausiems vartotojams ir neturi jokių nustatymų. Bet sprendžiant iš komentarų, savo darbą Avira Android Optimizer atlieka gerai.

Google Play

Randomly RemindMe

Tai paprasta programa, kurios tikslas – kelis kartus per dieną priminti jums apie ką nors. Pavyzdžiui, išgerti stiklinę vandens ar padaryti pertrauką darbe.

Google Play

Aqualert

Aqualert

Aqualert – tai paprasta ir patogi programa, kuri padės jums gerti reikiamą kiekį vandens. Programoje yra skaičiuoklė, kuri įvertins jūsų lytį, svorį bei aktyvumo lygį ir primins, kad laikas išgerti stiklinę.

Google Play

Boxer

Absoliuti dauguma vartotojų taip priprato prie Gmail kliento dirbant su paštu, kad net nepagalvoja apie kitų pašto klientų egzistavimą. Boxer – tai gana naujas pašto klientas, kuriame yra viskas, kas reikia produktyviam darbui su elektroniniais laiškais. Tai graži, funkcionali, stabili ir greita pašto programa.

Google Play

FileChat

FileChat programa bus naudinga toms komandoms, kurios nariai dirba ne viename biure ir kuriems reikalingas bendras čatas bendravimui su galimybę dalintis failais. Arba atvirkščiai, kuriems reikalinga failų saugykla su čato galimybėmis. Esmės tai nekeičia. Failus galima saugoti Google Drive arba Dropbox saugyklose.

Google Play

Microsoft Word, Excel, PowerPoint

Nemokamas žinomiausių biuro programų paketas nuo Microsoft.

Google Play

Automatic Call Recorder

Kartais reikia atkurti svarbaus telefoninio pokalbio detales, tačiau standartinės Android funkcijos nenumato pokalbių įrašymo galimybės. Tai galima paaiškinti tuo, kad daugelyje šalių, tarp jų ir Lietuvoje, negalima įrašinėti pokalbio neįspėjus apie tai jo dalyvius. Tačiau Automatic Call Recorder suteikia tokią galimybę. Po jos įdiegimo galėsite įrašinėti visus savo pokalbius arba tik pokalbius su konkrečiais abonentais.

Google Play

Periscope

Periscope

Nuo to laiko, kai Twitter įkūrėjai paleido vaizdo transliavimo servisą Periscope – praėjo ne tiek daug laiko, tačiau servisas jau tapo labai populiariu. Iškart buvo išleista iOS programa, tačiau atėjo ir Android laikas. Periscope programos pagalba galėsite vieno mygtuko paspaudimu pradėti transliuoti tai, kas vyksta šalia jūsų

Google Play

10 geriausių gegužės mėnesio iPhone programų

Slim

Slim – tai iPhone programa, kuri padės jums sekti savo svorį. Aišku, tam galima naudoti paprastą užrašų knygą arba Evernote, tačiau Slim programoje tai daryti žymiai patogiau. Programą galima užblokuoti su Touch ID, tačiau slaptažodžiai nenumatomi.

App Store

Noon Pacific

Noon Pacific

Noon Pacific redaktoriai kiekvieną savaitę atrenka po 10 muzikos kūrinių. Jeigu jums patinka elektroninė muzika – Noon Pacific jums irgi patiks.

App Store

Bundle

Jeigu jūs daug fotografuojate, tai žinote, kaip sunku būna apjungti nuotraukas į albumus. Bundle daro tai automatiškai. Programa analizuoja kur ir kokiomis aplinkybėmis buvo padaryta nuotrauka ir remiantis šia informacija sukuria albumus, kuriuos vėliau galima eksportuoti arba pasidalinti su draugais.

App Store

Mail to Self

Mail to Self programa leidžia vienu mygtuko paspaudimu persiųsti bet ką į savo elektroninį paštą.

App Store

Later

Minimalistinė ir paprasta užduočių tvarkyklė. Jeigu užduočių tvarkyklės jums reikia tik tam, kad greitai įvesti užduotį bei nepamiršti apie ją – Later kone geriausias variantas.

App Store

Highball

Highball

Must have programa visiems, kas mėgsta kokteilius. Į Highball, kaip į receptų knygą, galima įrašinėti kokteilių gaminimo būdus, pridėti komentarus bei nuotraukas.

App Store

Zero

Zero – tai tas atvejis, kai idėją nukopijavo, tačiau padarė tai labai gerai. Programos kūrėjai beveik padarė antrą Mailbox, tačiau paprastesnį ir su įdomiais papildiniais.

App Store 

Moment

Moment – tai nemokama profesionali kamera. Moment leidžia reguliuoti fotografavimo parametrus bei išsaugoti nuotraukas TIFF formatu.

App Store

WifiMapper

WifiMapper

WifiMapper leidžia ieškoti atvirus Wi-Fi tinklus visame pasaulyje. Kol kas duomenų bazė yra nedidelė, tačiau nuolat pildoma vartotojų.

App Store

Rašyti komentarą