Geriausios gegužės mėnesio iOS bei Android programos

Geriausios gegužės mėnesio iOS bei Android programos

Nuo šiol kiekvieną mėnesį pasakosiu jums apie iOS bei Android programas, kurios man labiausiai patiko. Apžvalgoje rasite po 10 programų kiekvienai operacinei sistemai.

10 geriausių gegužės mėnesio Android programų

Randomly RemindMe

Tai paprasta programa, kurios tikslas – kelis kartus per dieną priminti jums apie ką nors. Pavyzdžiui, išgerti stiklinę vandens ar padaryti pertrauką darbe.

Google Play

Aqualert

Aqualert

Aqualert – tai paprasta ir patogi programa, kuri padės jums gerti reikiamą kiekį vandens. Programoje yra skaičiuoklė, kuri įvertins jūsų lytį, svorį bei aktyvumo lygį ir primins, kad laikas išgerti stiklinę.

Google Play

Boxer

Absoliuti dauguma vartotojų taip priprato prie Gmail kliento dirbant su paštu, kad net nepagalvoja apie kitų pašto klientų egzistavimą. Boxer – tai gana naujas pašto klientas, kuriame yra viskas, kas reikia produktyviam darbui su elektroniniais laiškais. Tai graži, funkcionali, stabili ir greita pašto programa.

Google Play

Microsoft Word, Excel, PowerPoint

Nemokamas žinomiausių biuro programų paketas nuo Microsoft.

Google Play

Automatic Call Recorder

Kartais reikia atkurti svarbaus telefoninio pokalbio detales, tačiau standartinės Android funkcijos nenumato pokalbių įrašymo galimybės. Tai galima paaiškinti tuo, kad daugelyje šalių, tarp jų ir Lietuvoje, negalima įrašinėti pokalbio neįspėjus apie tai jo dalyvius. Tačiau Automatic Call Recorder suteikia tokią galimybę. Po jos įdiegimo galėsite įrašinėti visus savo pokalbius arba tik pokalbius su konkrečiais abonentais.

Google Play

10 geriausių gegužės mėnesio iPhone programų

Slim

Slim – tai iPhone programa, kuri padės jums sekti savo svorį. Aišku, tam galima naudoti paprastą užrašų knygą arba Evernote, tačiau Slim programoje tai daryti žymiai patogiau. Programą galima užblokuoti su Touch ID, tačiau slaptažodžiai nenumatomi.

App Store

Later

Minimalistinė ir paprasta užduočių tvarkyklė. Jeigu užduočių tvarkyklės jums reikia tik tam, kad greitai įvesti užduotį bei nepamiršti apie ją – Later kone geriausias variantas.

App Store

Highball

Highball

Must have programa visiems, kas mėgsta kokteilius. Į Highball, kaip į receptų knygą, galima įrašinėti kokteilių gaminimo būdus, pridėti komentarus bei nuotraukas.

App Store

Zero

Zero – tai tas atvejis, kai idėją nukopijavo, tačiau padarė tai labai gerai. Programos kūrėjai beveik padarė antrą Mailbox, tačiau paprastesnį ir su įdomiais papildiniais.

App Store 

Moment

Moment – tai nemokama profesionali kamera. Moment leidžia reguliuoti fotografavimo parametrus bei išsaugoti nuotraukas TIFF formatu.

App Store

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: