Geriausios gegužės mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios gegužės mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip ir visada, mėnesio pradžioje noriu supažindinti jus su kai kuriomis iPhone bei Android programomis, kurios pritraukė mano dėmesį per praeitą mėnesį.

Opera Mini

Nemokamas VPN servisas ir reklamos blokavimas Opera naršyklėje

Apie naujas Opera naršyklės galimybes neseniai parašiau atskirą straipsnį, todėl čia paminėsiu tik naują reklamos blokavimo funkciją, dėl kurios naudosite mažiau mobilaus interneto, o dauguma svetainių krausis žymiai greičiau.

Google Play   |   App Store

Opera VPN

Dar vienas Opera naršyklės kūrėjų produktas. Opera VPN – tai nemokamas VPN servisas iOS prietaisams. Apie jį irgi rašiau tame pačiame straipsnyje, todėl nesikartosiu.

App Store

Fitbit

Fitbit

Fitbit atnaujino savo Android programėlę ir įdiegė joje naują funkciją – Mobile Track, kuri leidžia skaičiuoti žingsnius. Šiuo metu Fitbit programėlė leidžia sekti tik dvi veiklas – vaikščiojimą bei bėgimą ir veikia ne su visais telefono modeliais.

Google Play

Safety Screen

Safety Screen – tai Android prietaisams skirta programėlė, kuri pasirūpins vaikų akimis. Kaip griežti tėveliai ji seks, koks yra atstumas tarp ekrano ir vaiko akių bei įspės, jei šis atstumas bus per mažas.

Programėlė daugiau nepasiekiama

iStaging

iStaging įmonė – vieni iš papildytos realybės pionierių. Jų programėlė leis įvertinti, kaip atrodys nauji baldai jūsų kambaryje arba virtuvėje papildytos realybės režimu.

Google Play   |   App Store

Mathpix

Mathpix

Mathpix programėlė padės mokiniams ir studentams, turintiems problemų su matematiką. Dabar užtenka padaryti lygties nuotrauką iš sąsiuvinio ar iš lentos, o Mathpix atpažins lygtį ir parodys sprendimą.

App Store

Geriausios gegužės mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą