Geriausios kovo mėnesio iPhone bei Android programos

Štai ir baigėsi kovas. Kaip ir visada, siūlau susipažinti su iPhone bei Android programų rinkos naujienomis ir įdomybėmis.

ProtonMail

ProtonMail - užšifruotas anoniminis elektroninis paštas nuo CERN darbuotojų

Jau rašiau apie užšifruotą anoniminį elektroninį paštą ProtonMail, tačiau dar kartą paminėsiu šį servisą šioje apžvalgoje. ProtonMail užtikrina aukšta apsaugos nuo sekimo lygį. Net perėmus pranešimą, nusikaltėliai ar specialiosios tarnybos negalės jo perskaityti – dešifravimo raktus turi tik pats vartotojas. Gražus, patogus ir saugus elektroninis paštas.

Google Play  |  App Store

Recordr

Recordr app

Turbūt supratote iš pavadinimo, kad Recordr – tai diktofonas. Jis puikiai tiks žurnalistams, studentams ir visiems kitiems, kam reikia įrašyti audio įrašą. Yra tik Android prietaisams skirta versija.

Google Play

MSQRD

MSQRD

MSQRD startavo taip sėkmingai, kad baltarusių sukurtą programą iš karto nupirko Facebook. MSQRD programa leidžia realiu laiku uždėti ant savo veido įvairias įdomias kaukes ir filtrus, kurie pavers jus zombiu, klounu, bezdžione arba žinomu aktoriumi.

Google Play  |  App Store

Audials Radio

Audials Radio

Ši programa leidžia klausytis daugiau kaip 63000 radio stočių. Be to, programoje yra ekvalaizeris, ji gali pažadinti jus mėgstamiausios radio stoties garsais ir leis išsaugoti transliuojamą srautą MP3 formatu.

Google Play  |  App Store

F.lux

F.lux

F.lux – tai viena iš populiariausių programų akių nuovargiui mažinti dirbant naktį. Nuo kitų panašių programų F.lux skiriasi tuo, kad dirba sisteminiu lygiu, o ne uždeda ant viršaus raudoną filtrą. Šiuo metu vyksta programos beta testavimai, o jos darbui reikalingos root teisės.

Google Play

Encode: Learn to Code

Encode: Learn to Code

Encode: Learn to Code programa padės išmokti programuoti tiesiai jūsų telefone. Su jos pagalba galėsite išmokti JavaScript programavimo kalbą.

Google Play

Kaspersky AdCleaner

Kaspersky AdCleaner

AdCleaner – tai nemokama Kaspersky Labaratorijos programa, kuri leidžia blokuoti reklamą Safari naršyklėje. Programa automatiškai blokuoja reklaminius banerius bei iššokančius langus, tačiau vartotojas turi galimybė užkrauti ir visą puslapį.

App Store

Geriausios kovo mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą