Geriausios lapkričio mėnesio iOS bei Android programos

Geriausios lapkričio mėnesio iOS bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, siūlau jums susipažinti su įdomiausiomis mobiliųjų programėlių naujovėmis, kurie atsirado arba buvo atnaujinti lapkričio mėnesį.


Taip pat skaitykite: 30 geriausių 2016 metų iPhone bei Android programų


Micro Mathematics

Micro Mathematics

Turbūt geriausiais kalkuliatorius, skirtas Android prietaisams. Tiesa pasakius, tai tikra matematinio modeliavimo ir programavimo sistema, galinti prilygti Wolfram|Alpha sistemai. Be to, Micro Mathematics programos darbui nereikalingas interneto ryšys.

Atsiųsti iš Google Play

 

Padlock

Paprasta ir nemokama slaptažodžių saugojimo programa iOS bei Android prietaisams, turinti minimalų funkcijų rinkinį. Tai slaptažodžių generatorius, slaptažodžių saugojimas bei sinchronizavimas tarp įvairių prietaisų. Iš minusų – nėra automatinio slaptažodžių pildymo funkcijos.

Atsiųsti iš Google Play Atsiųsti iš App Store

 

GeoZilla

Jeigu norite žinoti kur yra jūsų artimieji (be abejo, su jų sutikimu), galite pasinaudoti GeoZilla programa. Su jos pagalba galima bet kada pažiūrėti kur yra žmogus, susipažinti su juo kelionių istorija bei išsiųsti jam pranešimą.

Atsiųsti iš App Store

 

Opera Max

Opera Max

Kažkada Opera buvo pirmi, kas įdėjo į savo naršyklę duomenų kompresijos technologiją. Nuo to laiko ši technologija smarkiai išsivystė. Opera Max programa leidžia suspausti duomenis beveik visose programose, kurios yra įdiegtos jūsų telefone, tarp jų ir YouTube, Spotify, Pandora, Slacker Radio ir t.t.

Atsiųsti iš Google Play

 

Runtastic Results Training

Runtastic Results Training

Runtastic kompaniją gerai žinoma visiems sporto mėgėjams, nes jie kuria puikias programas sportuojantiems. Lapkritį atsirado dar viena programa. Runtastic Results siūlo pradėti užsiiminėti fitnesu pagal specialią dvylikos savaičių programa. Programoje yra apie 120 pratimų. Kiekvienas pratimas turi detalų aprašymą bei vaizdo įrašą.

Atsiųsti iš Google Play Atsiųsti iš App Store

 

Google Fit

Google Fit

Google Fit programa sulaukė didelio atnaujinimo, kuris padarė ją vienu iš geriausių fitneso trekeriu rinkoje. Programa moka atskirti einate jūs ar bėgate, skaičiuoja žingsnius, kalorijas ir atstumus bei moka sekti bet kokį kitą fizinį aktyvumą. Taip pat, atnaujintoje Google Fit programoje yra galimybė integruoti ją su kai kuriomis populiariomis mitybos bei miego trekeriais.

Atsiųsti iš Google Play

 

Handle

Handle

Daug žmonių naudoja elektroninį paštą kaip pagrindinį daro įrankį ir jeigu jūs vienas iš jų – jums bus naudinga Handle programa. Ji vienija Gmail paštą, kalendorių ir priminimus. Programa leidžia sąveikauti su laiškais iš pašto, bendrinti juos su įvykiais kalendoriuje ir pridėti priminimus.

Atsiųsti iš App Store

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
LifeHacks.lt
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: