Geriausios liepos mėnesio iPhone bei Android programos

Vėl siūlau jums susipažinti su geriausiomis ir įdomiausiomis praeito mėnesio iPhone bei Android programėlėmis.

UVLens

UVLens

UVLens programėlė padės jums išvengti neigiamų saulės spindulių padarinių jūsų organizmui bei odai. Joje vaizduojama skalė, kurioje įvairių spalvų sektoriai parodo ultravioletinės spinduliuotės lygį skirtingu paros metu. Vieno žvilgsnio į skalę pakaks tam, kad suprasti kiek laiko galima būti saulėje nerizikuojant sveikata.

Google Play  |  App Store

Prisma

Prisma

Prisma programėlė, kuri birželio mėnesį tapo AppStore hitu, buvo išleista ir Android prietaisams. Primenu, kad programėlė su neironinių tinklų pagalba paverčia nuotraukas paveikslais, nutapytais įvairių žymių tapytojų stiliumi.

Google Play  |  App Store

Energy Bar

Energy Bar

Pagal nutylėjimą Android operacinė sistema naudoja labai nepatogų baterijos įkrovimo lygio indikatorių. Iš jo tik labai apytiksliai galima nustatyti telefono išsikrovimo laiką. Energy Bar programėlė padeda išspręsti šią problemą. Po programėlės įdegimo ekrano viršuje atsiras įvairiaspalvė skalė, iš kurios lengvai galėsite nustatyti kiek laiko dar dirbs jūsų telefonas.

FineScanner

ABBYY siūlo turbūt geriausius teksto skenavimo bei atpažinimo produktus. Pagaliau jie išleido FineScanner programėlę ir Android operacinei sistemai. Programa leidžia vartotojams lengvai žymėti, atpažinti ir redaguoti tekstą, išsaugant jo pradinį formatą.

Google Play  |  App Store

Pokemon GO

O kas tai per besisukantys daiktai žemėlapyje?

Neseniai išleistas Pokemon GO žaidimas tvirtai užėmė pirmas vietas visuose reitinguose. Kaip žaisti Pokemon GO žaidimą ir kas tai yra aš jau rašiau, todėl nesikartosiu. Viską galite perskaityti ankstesniame straipsnyje.

Google Play App Store

Polymail

Polymail

Polymail – tai ambicingas elektroninio pašto klientas iOS prietaisams. Programėlė turi tokias puikias funkcijas kaip laiškų siuntimo planavimą, naujienlaiškių atsisakymas vieno mygtuko paspaudimu bei laišku statuso sekimas.

App Store

Rašyti komentarą