Geriausios liepos mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios liepos mėnesio iPhone bei Android programos

Vėl siūlau jums susipažinti su geriausiomis ir įdomiausiomis praeito mėnesio iPhone bei Android programėlėmis.

UVLens

UVLens

UVLens programėlė padės jums išvengti neigiamų saulės spindulių padarinių jūsų organizmui bei odai. Joje vaizduojama skalė, kurioje įvairių spalvų sektoriai parodo ultravioletinės spinduliuotės lygį skirtingu paros metu. Vieno žvilgsnio į skalę pakaks tam, kad suprasti kiek laiko galima būti saulėje nerizikuojant sveikata.

Google Play  |  App Store

Prisma

Prisma

Prisma programėlė, kuri birželio mėnesį tapo AppStore hitu, buvo išleista ir Android prietaisams. Primenu, kad programėlė su neironinių tinklų pagalba paverčia nuotraukas paveikslais, nutapytais įvairių žymių tapytojų stiliumi.

Google Play  |  App Store

FineScanner

ABBYY siūlo turbūt geriausius teksto skenavimo bei atpažinimo produktus. Programa leidžia vartotojams lengvai žymėti, atpažinti ir redaguoti tekstą, išsaugant jo pradinį formatą.

App Store

Pokemon GO

O kas tai per besisukantys daiktai žemėlapyje?

Neseniai išleistas Pokemon GO žaidimas tvirtai užėmė pirmas vietas visuose reitinguose. Kaip žaisti Pokemon GO žaidimą ir kas tai yra aš jau rašiau, todėl nesikartosiu. Viską galite perskaityti ankstesniame straipsnyje.

Google Play App Store

17TRACK

17TRACK

17TRACK – tai siuntų paieškos ir sekimo servisas, kuris buvo atidarytas 2010 metais, kartu su AliExpress internetine parduotuve. Serviso programėlė leidžia patogiai ieškoti ir sekti siuntas iš daugiau kaip 170 siuntų gabenimo bendrovių.

Google Play | App Store

Just 6 Weeks

Just 6 Weeks

Pratimai su savo svoriu visada ateina į pagalbą, kai dėl vienos ar kitos priežasties jūs nenorite eiti į sporto salę. Kiekvieną dieną darydami Just 6 Weeks siūlomus pratimus, jūs per trumpą laiką numesite svorį bei padidinsite ištvermę.

Google Play | App Store

Todoist

Todoist

Tai dar viena programa, kuri buvo smarkiai atnaujinta ir tapo žymiai patogesne. Jeigu kas nežino, Todoist – tai viena iš patogiausių ir funkcionaliausių užduočių tvarkyklių.

Google Play  |  App Store

5K Runner

5K Runner

Jeigu tik nusprendėte pradėti bėgioti, reiškia praeinate patį sunkiausią etapą. Jūs dar nežinote kaip, kiek ir kur jums bėgioti. Taip pat, dar nesate įpratę daryti tai pastoviai, todėl kiekvieną kartą jums reikia priversti save išeiti į lauką. 5K Runner programa padės jums šiame etape.

Google Play  |  App Store

Polymail

Polymail

Polymail – tai ambicingas elektroninio pašto klientas iOS prietaisams. Programėlė turi tokias puikias funkcijas kaip laiškų siuntimo planavimą, naujienlaiškių atsisakymas vieno mygtuko paspaudimu bei laišku statuso sekimas.

App Store

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: