Geriausios nemokamos antivirusinės programos kompiuteriui 2015 metais

Geriausios nemokamos antivirusinės programos kompiuteriui 2015 metais

Žiniasklaida pastoviai gąsdina mus įvairiomis baisiomis istorijomis apie hakerius ir virusus. Vieni vagia asmenines nuotraukas, kiti – šifruoja failus ir blokuoja kompiuterius bei reikalauja pinigus už jų dešifravimą. Kaip apsaugoti kompiuterį ir nemokėti už tai? Jums padės nemokamos antivirusinės programos, o šiame straipsnyje rasite geriausių šių metų antivirusinių apžvalgą.

UPDATE! Geriausio nemokamos antivirusrinės pogramos 2017 metais

Antivirusinių sprendimų lyderiais šiuo metu laikomi Kaspersky Internet Security, ESET NOD 32 ir BitDefender produktai. Tačiau per metus kiekvienas iš jų apsieis jums apie 60 JAV dolerių. Tai nėra brangu, tačiau ne visi nori mokėti, ypač kai yra nemokamos antivirusinės programos, kurių kokybė ne ką prastesnė.

5 geriausios nemokamos antivirusinės programos kompiuteriui

360 Internet Security

360 Internet Security

Viena iš geriausių nemokamų antivirusinių programų. Ją sudaro šie komponentai:

 • realaus laiko apsauga nuo virusų;
 • atsiuntimų, nuorodų ir svetainių filtravimas;
 • apsauga prieš keylogger tipo virusus;
 • apsauga nuo nesankcionuoto prisijungimo prie web kameros;

System Repair modulio dėka, antivirusinė programa gali kontroliuoti pakeitimus sisteminiuose failuose ir likviduoti anomalinius pakeitimus. 360 Internet Security laikoma viena iš geriausių nemokamų antivirusinių programų ir pagal našumą, ir pagal apsaugos lygį.

360 Internet Security

Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus

Be visoms antivirusinėms programoms būdingų funkcijų Panda Free Antivirus moka blokuoti įtartinus failus iš USB laikmenų bei filtruoti paleistų procesų interneto ryšį. Taip pat, Panda Free Antivirus moka pateikti suprantamas ataskaitas apie savo veiklą.

Panda antivirusinė programa nereikalauja pastoviai atnaujinti virusų duomenų bazės, nes failų patikrinimas vyksta debesų saugykloje. Vienintelis tokio sprendimo minusas – reikalinga pastovi prieiga prie pakankamai greito interneto.

Panda Free Antivirus

Avast Free Antivirus 2015

Avast Free Antivirus 2015

Daugumai vartotojų puikiai pažįstama antivirusinė programa. Be tradicinių antivirusinio ir antišnipinėjimo modulių Avast Free Antivirus 2015 tikrina interneto ryšį bei ieško potencialias “skyles” programose, kurios naudoja interneto ryšį. Taip pat, Avast moka dirbti su https protokolu, kas bus ypač naudinga mėgstantiems pirkti internetu. Dar viena įdomi funkcija – Avast tikrina visą kompiuteryje įdiegtą programinę įrangą bei suranda pasenusias programas, kuriais gali pasinaudoti hakeriai, kad užkrėsti kompiuterį virusu.

Avast Free Antivirus – viena iš populiariausių nemokamų antivirusinių programų pasaulyje.

Avast Free Antivirus 2015

AVG Antivirus Free 2015

AVG Antivirus Free 2015

AVG antivirusinė turi visus standartinius modulius, moka skenuoti elektroninį paštą bei leidžia saugiai vykdyti paiešką internete. Kartu su antivirusine programa įdiegiamas PC Analyzer modulis, kuris ieško įvairiausias klaidas kompiuteryje:

 • registro klaidas;
 • nereikalingus failus;
 • diskų fragmentacijos klaidas ir t.t.

AVG vienintelė nemokama antivirusinė programa mano sąraše, kuri moka apsaugoti privačius duomenis.

AVG Antivirus Free 2015

Comodo Internet Security Premium

Comodo Internet Security Premium

Kaip ir kitos programos, Comodo turi visus standartinius modulius bei pilnavertę ugniasienę. Kartu su ugniasiene veikia Comodo Secure DNS servisas, kuris blokuoja nepatikimas svetaines.

Comodo Internet Security Premium

7 komentarai

 1. Sima 23 liepos, 2015
 2. Gabrielius 24 lapkričio, 2015
 3. Antivirusine programa 16 gruodžio, 2015
 4. aura 2 vasario, 2016
 5. antivirusines 23 vasario, 2016
 6. Antivirusinė 8 kovo, 2016
 7. antivirusine 23 rugpjūčio, 2017

Rašyti komentarą