Geriausios online šaudyklės Android ir iOS telefonams

Geriausios online šaudyklės Android ir iOS telefonams

Geriausios online šaudyklės Android bei iOS telefonams, kurias galima žaisti kartu su kitais žaidėjais internetu. Sąraše rasite kaip juokingus ir karikatūrinius,  taip ir įtemptus bei realistinius žaidimus. Visos online šaudyklės yra nemokamos.

Critical Ops

Online šaudyklė Critical Ops

Tai kokybiška online šaudyklė, savo stiliumi primenanti visų mylimą Counter Strike. Žaidėjui reikės kariauti už teroristus arba už specialiųjų operacijų pajėgas. Žaidime yra daugybė įvairių lokacijų: nuo apleistų sandėlių iki europietiškų gatvių. Žaidimas reikalauja žaibiškos reakcijos, nes varžovas gali nužudyti jus vos vienu taikliu šūviu.

Google Play  |  App Store

Free Fire

Online žaidimas Free Fire

Viena iš geriausių Battle Royal žanro mobiliųjų žaidimų. Pradedant išlaipinimu iš lėktuvo ir baigiant visų daiktų dizainu, ji neblogai kopijuoja garsiąją PlayerUnknown’s Battlegrounds. Free Fire žaidime jus laukia grandiozinės kovos didžiuliame žemėlapyje su 49 žaidėjais. Yra galimybė jungtis į būrius, bendrauti ir kurti gildijas.

Google Play  |  App Store

World War Heroes

Geriausios online šaudyklės: World War Heroes

Klasikinio Call of Duty stiliaus žaidimas, kuris perkels jus į Antrojo pasaulinio karo mūšių laukus. Lokacijos primins apie išlaipinimą Normandijoje, Berlino mūšį ir t.t. Žaisti galima kaip komandoje, taip ir vienam. Daugelyje žemėlapių galima važinėti tankais ir kita karine technika. Realistinių žaidimų mėgėjams sukurtas hardcore režimas, kuriame mirsite nuo pirmo taiklaus šūvio.

Google Play  |  App Store

Modern Strike Online

Šaudyklė Modern Strike Online

Dar vienas Counter-Strike analogas su puikia grafika. Žaidime yra 8 skirtingi kovų režimai bei daug įvairių ginklų su tobulinimo galimybėmis. Paprastas interfeisas leis susigaudyti net tiems, kas prieš tai nežaidė tokių žaidimų.

Google Play  |  App Store

Blitz Brigade

Online šaudyklės: Blitz Brigade

Ryški pirmojo asmens šaudyklė, vizualiai panaši į Team Fortress 2. Galite žaisti už kulkosvaidininką, snaiperį, minuotoją ir net mediką. Kiekvienas personažas turi savo ginklų bei amunicijos rinkinį. Didelę įvairovę į susišaudymus įneša karinė technika, galinti pakeisti bet kurio mūšio rezultatus. Galėsite valdyti sraigtasparnius, tankus ir net kovinius robotus.

App Store

Guns of Boom

Guns of Boom žaidimas

Pašėlusi šaudyklė, kuri pakels nuotaiką visiems šio žanro mėgėjams. Stilinga grafika ir patogus valdymas puikiai tinka ramiam žaidimui. Kovos vyksta nedideliuose žemėlapiuose, todėl nereikės ilgai ieškoti varžovų. Galima imti nužudytų varžovų ginklus, kurti klanus bei keisti personažų išvaizdą.

Google Play  |  App Store

O kokios online šaudyklės patinka jums? Dalinkitės komentaruose!

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: