Geriausios rugpjūčio mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios rugpjūčio mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip visada, publikuojame geriausių praėjusio mėnesio Android bei iPhone programų sąrašą. Rugpjūtį mums patiko šios programos.


Taip pat skaitykite: 30 geriausių 2016 metų iPhone bei Android programų


Inkwire

Inkwire – tai screensharing programa iš vieno Android prietaiso į kitą be jokių laidų. Ji puikiai tiks tuo atveju, jeigu jums reikės padėti draugui ar giminaičiui ką nors sutvarkyti jo telefone. Vaizdo įraše parodyta kaip viskas veikia.

Google Play

Opera VPN

Opera pristatė nemokamą ir neribotą VPN Android prietaisams

Opera VPN programėlė padės apsaugoti jūsų privatumą naršant internete. Ji gali paslėpti jūsų buvimo vietą bei apsaugos nuo internetinės reklamos sekimo.

Taip pat skaitykite: Kas yra VPN?

Google Play  |  App Store

MacroDroid

MacroDroid

MakroDroid programa leidžia automatizuoti procesus jūsų Android prietaise tam, kad kiekvieną kartą nereikėtų atlikinėti tų pačių veiksmų pačiam. Ji gali priminti įkrauti bateriją, prisijungti prie tam tikro interneto tinklo priklausomai nuo jūsų būvimo vietos, rasti telefoną su sms pagalba ir daug kitų dalykų. MacroDroid leidžia kurti savo scenarijus arba pasirinkti scenarijus iš katalogo.

Google Play

PokeFit

PokeFit

Jau rašiau apie tai, kaip žaisti Pokemon Go ir kas tai per žaidimas. Turbūt tai pirmas žaidimas, privertęs žaidėjus išeiti į lauką. O PokeFit programėlė pavers šį žaidimą tikru aktyvumo trekeriu. Tiesiai Pokemon Go žaidimo ekrane galėsite matyti kokį atstumą įveikėte, kiek sudeginote kalorijų ir kiek padarėte žingsnių.

Google Play

Zoho Notebook

Zoho Notebook

Zoho Notebook pretenduoja tapti Evernote žudiku. Trumpai susipažinus su programa, tampa aišku, kad programos kūrėjų ambicijos yra visiškai pateisinamos. Programa turi puiku interfeisą ir visas reikalingas funkcijas.

Google Play  |  App Store

Spark Pro

Spark Pro

Paprasta video redagavimo programėlė, leidžianti greitai sumontuoti vaizdo įrašą tiesiai iPhone telefone arba iPad planšetėje. Vaizdo įrašus galima importuoti iš galerijos arba nufilmuoti. Programa palaiko filtrus, turi bazines redagavimo funkcijas ir galimybę pridėti muziką. Sukurtus vaizdo įrašus galima išsaugoti galerijoje arba pasidalinti jais Instagram, Facebook, Twitter ir iMessage.

App Store

Fender Tune

Fender Tune

Gitarų pasaulio ikona – Fender, išleido programėlę, kuri leidžia lengvai ir paprastai suderinti gitarą arba boso gitarą.

App Store

Geriausios rugpjūčio mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą