Geriausios rugsėjo mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, publikuojame geriausių ir įdomiausių rugsėjo mėnesio iPhone bei Android programų rinkinį.


Taip pat skaitykite: 30 geriausių 2016 metų iPhone bei Android programų

Google Allo

Google Allo – tai susirašinėjimui skirta programa, su kuria Google bandys užkariauti ir taip perpildytą tokių programų rinką. Iš panašių programų Google Allo išsiskiria tuo, kad turi intelektualų pagalbininką – Google Assistant. Tai botas, kuris reaguoja į tekstines vartotojo komandas: įjungia žadintuvą, rodo naujienas, orų prognozę ir kitą informaciją, kurią jis randa internete ir kituose Google servisuose.

Google Play

SwiftKey

Apie SwiftKey klaviatūrą jau esu rašęs, tačiau noriu paminėti šią programą dar kartą. Rugsėjį buvo išleistas dar vienas atnaujinimas, kuris, pasak programos kūrėjų, yra tikra revoliucija. Inžinieriai perrašė programos algoritmą, kuris atspėdavo žodžių ir frazių pabaigą ir taip paspartindavo teksto įvedimą. Dabar šį procesą valdys neuroniniai tinklai, o tai reiškia kad spėjimai bus žymiai intelektualesni. Pavyzdžiui, kūrėjai žada geresnį konteksto supratimą, kas pagerins siūlomų variantų kokybę.

Google Play  |  App Store

Google Trips

Dar viena programa nuo paieškos milžino. Jeigu jūs daug keliaujate, būtinai atkreipkite dėmesį į Google Trips programą. Ji rodo naudingą informaciją apie populiariausius lankytinus objektus. Pakanka įvesti miesto pavadinimą, o programa parodys vietinius lankytinus objektus, kavines, parkus ir kitas vietas su išsamia informacija ir vieta žemėlapyje. Didžiąją dalį informacijos galima iš anksto parsiųsti į telefoną, kad kelionėje nereikėtų mokėti už internetą.

Google Play  |  App Store

Moo.do

Moo.do servisas bus naudingas tiems, kas darbe naudoja Gmail elektroninį paštą. Servisas paverčia laiškus užduotimis pagal populiarų kanban metodą.

Google Play  |  App Store

Drupe

Drupe

Drupe – tai kontaktų tvarkymo programa Android prietaisams. Dabar joje atsirado galimybė įrašinėti telefoninius pokalbius. Džiugina tai, kad ši funkcija nereikalauja root teisių. Įrašai išsaugomi ARM formatu ir juos galima klausytis tiesiai programoje.

Google Play

Aloha Browser

Aloha Browser

Aloha Browser – tai saugi naršyklė iPhone telefonams su nemokamu ir neribotu VPN servisu. Naršyklė siūlo ne tik anonimiškumą internete, bet ir apsaugo jūsų privačius duomenis naršymo metu.

App Store

Geriausios rugsėjo mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą