Geriausios sausio mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios sausio mėnesio iPhone bei Android programos

Pirmą kartą šiais metais publikuojame geriausių iPhone ir Android programų sąrašą. Kaip ir kiekvieną mėnesį, šį kartą vėl bandysime papasakoti apie įdomias ir naudingas programas, atsiradusias ar atnaujintas per praėjusį mėnesį.

WiFi Passwords

WiFi Passwords

Kiekviena karta kai įvedate slaptažodį nuo naujo WiFi tinklo, operacinė sistema išsaugo jį kažkur savo gelmėse. Bet jeigu kada nors jums prireiks pažiūrėti tą slaptažodį – jums nieko nepavyks, nes operacinė sistema parodys tik žvaigždutes. WiFi Passwords programa padeda išspręsti šią problemą ir parodo išsaugotus slaptažodžius. Tokiu būdų galėsite įvesti slaptažodį kitame įrenginyje arba pasidalinti juo su draugais.

Google Play

 

HERE Maps

HERE Maps

Mano manymu, tai vienintelė programa, kuri gali konkuruoti su Google Maps. Neseniai HERE Maps gavo atnaujinimą, kuris dar labiau pagerino žemėlapio darbą.

Google Play  |  App Store

 

Movesum

Movesum

Movesum – gana įdomi žingsnių skaičiuoklė, kuri ne tik skaičiuos jūsų žingsnius, bet ir pasistengs pakeisti mitybos įpročius. Programoje yra funkcija, kuri paverčia suvalgytą maistą žingsniais, reikalingais tam, kad atsikratyti kalorijų. Tokiu būdu programa motyvuoja gerai pagalvoti prieš valgant kokį nors nesveiką maistą.

Google Play  |  App Store

 

Notepad

Notepad for Android

Turbūt kiekvienas programuotojas pradeda savo kelia nuo to, kad sukuria savo Notepad programos versiją. Tačiau ši programos versija Android operacinei sistemai – tikrai ne naujoko darbas. Čia rasite daugybę įvairių funkcijų ir patogų interfeisą.

Google Play

Adobe Voice

Adobe Voice

Adobe ir toliau džiugina vartotojus įdomiomis programomis. Šį kartą – tai instrumentas, leidžiantis kurti vizualias istorijas su balso komentarais. Išrink patikusią temą, pridėk nuotraukas ir kitas vizualias medžiagas bei papildykite viską savo pasakojimu. O Adobe Voice sukurs iš viso to animacinį vaizdo įrašą.

App Store

 

Desqueexe

Desqueexe

Tie, kas mėgsta daug fotografuoti, puikiai žino, kaip greitai baigiasi laisva vieta iPhone telefonuose. Tačiau tam, kad atlaisvinti šiek tiek vietos, nebūtinai reikia trinti senas nuotraukas. Yra geresnis variantas. Su Desqueeze programa galite tiesiog sumažinti esamų nuotraukų dydį. Padaryti su Desqueeze tai labai paprasta, o vietos sutaupoma pakankamai daug.

App Store

 

Geriausios sausio mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą