Geriausios spalio mėnesio iOS bei Android programos

Geriausios spalio mėnesio iOS bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, siūlau susipažinti su geriausiomis ir įdomiausiomis spalio mėnesio iOS bei Android programomis.

Javvy

Javvy

Javvy – tai Java programavimo kalbos pamokos jūsų telefone. Programoje surinkta daugiau nei 150 interaktyvių Java pamokų, nuo pačių pagrindų iki sudėtingų programinių kompozicijų.
Atsiųsti iš Google Play

Simply Piano

Simply Piano programa padės jums išmokti groti pianinu. Kūrėjai žada, kad su jos pagalba groti pianinu galės išmokti kiekvienas. Simply Piano programa realiuoju laiku klauso kaip jūs grojate ir duoda jums patarimus. Programa yra skirta iOS prietaisams ir bent jau kol kas neturi Android versijos.

Atsiųsti iš App Store

 

Nugget

Nugget

Kiekvieną mėnesį yra išleidžiama daugybė knygų apie pinigus, sveikatą ir sėkmę, kuriose kartojamos vienos ir tos pačios idėjos bei mintys. Labai gerai, jeigu kelių šimtų puslapių knygoje bus bent viena originali idėja. Nugget programa supažindins jus su pagrindinėmis populiarių knygų apie saviugdą idėjomis.

Atsiųsti iš Google Play Atsiųsti iš App Store

 

Streaks

Streaks

Niekas nesiginčys su teiginiu, kad geri įpročiai – tai gerai, o blogi – blogai. Jūs ir patys tai puikiai suprantate. O jeigu suprantate, pats laikas pradėti dirbti su savo įpročiais. Čia jums padės Steaks programa, kuri rinks jūsų statistiką, siųs priminimus bei motyvuos siekti savo tikslų. Kol kas yra tik Android versija.

Atsiųsti iš Google Play

 

ClearLock

ClearLock

ClearLock programa skirta tam, kad užblokuoti telefone tas programas, kurios atitraukia dėmesį nuo darbo. Jeigu artimiausiu metu turite atlikti kažką svarbaus, tiesiog įjunkite ClearLock ir nurodykite kokias programas ir kuriam laikui užblokuoti. Tokiu būdu joks pranešimas neatitrauks jūsų dėmesio nuo pagrindinio darbo. Šiuo metu programa išleista tik Android įrenginiams.

Atsiųsti iš Google Play

 

Mirrativ

Mirrativ

Šiuo metu sparčiai populiarėja programos, skirtos vaizdo transliavimui iš savo įrenginio. Mirrativ programa būtent tam ir skirta. Programa moka transliuoti ne tik tai, ką mato jūsų kamera, bet ir viską, kas vyksta jūsų įrenginio ekrane. Tokių būdų galite transliuoti kaip žaidžiate kokį nors žaidimą bei įterpti savo komentarus arba parodyti kaip dirbti su kokia nors programa. Kol kas yra tik Android versija, bet artimiausiu metu turi pasirodyti ir iOS platformai skirta programos versija.

Atsiųsti iš Google Play

 

1Blocker

1Blocker

Po to kai Apple išleido 9 iOS versiją, App Store parduotuvėje atsirado naujas programų tipas – turinio blokavimo programos. 1Blocker programa gali blokuoti ne tik reklamą, bet ir socialinių tinklų įskiepius, išorinius šriftus bei įvairius stebėjimo skriptus, kurie seka vartotojų veiksmus.

Atsiųsti iš App Store

 

The Camcoder

The Camcoder

The Camcoder programa leidžia stilizuoti jūsų vaizdo įrašus taip, kad jie atrodytų lyg iš 1980-ųjų metų. Programa viską daro automatiškai, tereikia paspausti vieną mygtuką.

Atsiųsti iš App Store

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
LifeHacks.lt
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: