Geriausios spalio mėnesio iOS bei Android programos

Geriausios spalio mėnesio iOS bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, siūlau susipažinti su geriausiomis ir įdomiausiomis spalio mėnesio iOS bei Android programomis.

Simply Piano

Simply Piano programa padės jums išmokti groti pianinu. Kūrėjai žada, kad su jos pagalba groti pianinu galės išmokti kiekvienas. Simply Piano programa realiuoju laiku klauso kaip jūs grojate ir duoda jums patarimus. Programa yra skirta iOS prietaisams ir bent jau kol kas neturi Android versijos.

Atsiųsti iš App Store

Streaks

Streaks

Niekas nesiginčys su teiginiu, kad geri įpročiai – tai gerai, o blogi – blogai. Jūs ir patys tai puikiai suprantate. O jeigu suprantate, pats laikas pradėti dirbti su savo įpročiais. Čia jums padės Steaks programa, kuri rinks jūsų statistiką, siųs priminimus bei motyvuos siekti savo tikslų. Kol kas yra tik Android versija.

Atsiųsti iš Google Play

Mirrativ

Mirrativ

Šiuo metu sparčiai populiarėja programos, skirtos vaizdo transliavimui iš savo įrenginio. Mirrativ programa būtent tam ir skirta. Programa moka transliuoti ne tik tai, ką mato jūsų kamera, bet ir viską, kas vyksta jūsų įrenginio ekrane. Tokių būdų galite transliuoti kaip žaidžiate kokį nors žaidimą bei įterpti savo komentarus arba parodyti kaip dirbti su kokia nors programa. Kol kas yra tik Android versija, bet artimiausiu metu turi pasirodyti ir iOS platformai skirta programos versija.

Atsiųsti iš Google Play

 

1Blocker

1Blocker

Po to kai Apple išleido 9 iOS versiją, App Store parduotuvėje atsirado naujas programų tipas – turinio blokavimo programos. 1Blocker programa gali blokuoti ne tik reklamą, bet ir socialinių tinklų įskiepius, išorinius šriftus bei įvairius stebėjimo skriptus, kurie seka vartotojų veiksmus.

Atsiųsti iš App Store

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: