Geriausios spalio mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, paruošiau jums naudingiausių ir geriausių iPhone bei Android programų apžvalgą, kurie pasirodė ar buvo ženkliai atnaujinti spalį.


Taip pat skaitykite: 30 geriausių 2016 metų iPhone bei Android programų


Facebook Messenger Lite

Facebook Messenger Lite

Įprasta Facebook Messenger programa nelabai tinka tiems vartotojams, kurie turi ne itin galingus telefonus. Būtent todėl ir buvo išleistas Facebook Messenger Lite programa. Ji turi beveik visas funkcijas, kurias turi jos vyresnioji sesuo, tačiau užima vos 10 MB ir naudoja žymiai mažiau telefono resursų.

Google Play


Taip pat skaitykite:

10 būdų paspartinti išmanųjį telefoną


Fabulous

Fabulous

Jeigu norite užugdyti gerus įpročius, atkreipkite dėmesį į Fabulous programėlę. Jos pagrindą sudaro mokslinė metodika, padedanti vartotojams ugdyti gerus įpročius: gerą miegą, sveiką mitybą, reguliarias treniruotes ir t.t. Fabulous programoje rasite išsamias instrukcijas ir daug įdomių faktų bei naudingų patarimų, kurie motyvuoja ir padeda judėti link tikslo.

Google Play

Nomie

Nomie

Dar viena programa, susijusi su įpročiais. Nomie padės jums nustatyti, kokių įpročių turite daugiau – gerų ar blogų. Taip pat, programa padės užugdyti savikontrolę bei padės sutvarkyti daugelį gyvenimo aspektų.

Google Play | App Store

Atmosphere

Atmosphere programoje yra daugiau kaip 70 garsų bei 12 smegenų stimuliatorių: 6 binauraliniai ritmai ir 6 izochroniniai garsai. Kaip teigia programos kūrėjai, visi šie garsai reikalingi tam, kad psichologiškai bei emociškai išvalyti smegenis po sunkios darbo dienos arba po streso.

Google Play

Drivvo

Drivvo programa padės sekti bei analizuoti išlaidas automobiliui. Pagrindiniame programos ekrane matysite įvykių chronologiją. Tai gali būti baudos, įmokos už techninį aptarnavimą, draudimo išlaidos ir t.t. Su laiku, kai programa sukaups pakankamai duomenų, ji parodys išsamias ataskaitas apie tai, kam ir kiek pinigų išleidžiate bei parodys kiek jums iš viso kainuoja automobilio eksploatavimas.

Google Play

Darknote

Visiems, kas nerimauja dėl savo duomenų privatumo, galima rekomenduoti vesti užrašus Darknote programoje. Programa siūlo vartotojams sustiprintą apsaugą ir visus užrašus saugo atskiruose užkoduotose saugyklose. Taip pat, Darknote suteikia visas bazines funkcijas, būdingas tokio tipo programoms.

App Store

Speedify

Jeigu jums reikia gauti maksimalų interneto greitį, pasinaudokite Speedify programa, kuri apjungia mobilų internetą ir WiFi į vieną srautą. Be to, esant blogam WiFi signalui, programa pereis į mobilųjį internetą, o ne lauks kol WiFi signalas visiškai dings. Taip pat, programoje rasite pilną interneto srauto statistiką.

Google Play | App Store


Taip pat skaitykite:

WiFi stiprintuvas arba kaip sustiprinti WiFi signalą?


inBudget

inBudget

Finansinių srautų sekimas – pakankamai sunki užduotis, ypač kai reikia sekti kolektyvines išlaidas šeimoje ar įmonėje. inBudget programėlė palengvins šį procesą. Ji leidžia kurti biudžetus kolektyvinėms išlaidoms. Programa patogi tuo, kad joje galima greitai pridėti naujas transakcijas, yra detali istorija bei sinchronizacija tarp kelių prietaisų.

App Store


Taip pat skaitykite:

Koks jūsų finansinis asmenybės tipas: švaistytojas, taupuolis ar pofigistas?


InkHunter

InkHunter – tai unikali programėlė, leidžianti pažiūrėti, kaip atrodys tatuiruotė ant jūsų kūno. Ji daro tai naudojant papildytos realybės funkciją. Realiuoju laiku galėsite apžiūrėti tatuiruotę ant savo kūno naudojant telefono ar planšetės ekraną.

Google Play   |   App Store

Geriausios spalio mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą