Geriausios vasario mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios vasario mėnesio iPhone bei Android programos

Vėl noriu jus susipažinti su įdomiausiomis iPhone bei Android programomis, kurios atsirado per praėjusį mėnesį.

17TRACK

17TRACK

17TRACK – tai siuntų paieškos ir sekimo servisas, kuris buvo atidarytas 2010 metais, kartu su AliExpress internetine parduotuve. Serviso programėlė leidžia patogiai ieškoti ir sekti siuntas iš daugiau kaip 170 siuntų gabenimo bendrovių.

Google Play | App Store

 

Metal

Metal for Facebook and Twitter

Metal – tai alternatyvus Facebook bei Twitter klientas, skirtas Android prietaisams. Straipsnyje apie telefono baterijas aš rekomendavau pašalinti iš telefono oficialią Facebook programėlę, nes ji sunaudoja labai daug resursų. Metal programos dydis – tik 1,4 MB. Nors joje ir nėra visų funkcijų, kurios yra oficialiose Facebook ir Twitter programėlėse, tačiau jį naudoja žymiai mažiau telefono resursų.

Google Play

 

Just 6 Weeks

Just 6 Weeks

Pratimai su savo svoriu visada ateina į pagalbą, kai dėl vienos ar kitos priežasties jūs nenorite eiti į sporto salę. Kiekvieną dieną darydami Just 6 Weeks siūlomus pratimus, jūs per trumpą laiką numesite svorį bei padidinsite ištvermę.

Google Play | App Store

 

Fetch!

Fetch!

Microsoft sukurta programėlė padės nuspręsti, kokią šunų veislė tinka jums labiausiai. Reikia tik įkelti savo nuotrauką ir gausite atsakymą. Deja, programėlė prieinama tik iOS vartotojams, bet yra ir web-versija.

App Store

 

Serato Pyro

Serato Pyro

Šis muzikos grotuvas – tai asmeninis didžėjus jūsų telefone, kuris miksos dainas, sklandžiai derindamas jas bei renkant tinkamą ritmą.

App Store

 

Spark

Spark

Šis elektroninio pašto klientas anksčiau turėjo vieną trūkumą – neturėjo iPadams skirtos versijos. Tačiau neseniai programa buvo atnaujinta, o joje atsirado iPad bei iPad Pro versijos su pilnai adaptuotu interfeisu.

App Store

 

Todoist

Todoist

Tai dar viena programa, kuri buvo smarkiai atnaujinta ir tapo žymiai patogesne. Jeigu kas nežino, Todoist – tai viena iš patogiausių ir funkcionaliausių užduočių tvarkyklių.

Google Play  |  App Store

 

Rašyti komentarą