Google Fit aplikacija Android prietaisams

Google Fit Android prietaisams

Google išleido Android aplikaciją, kurį padės vartotojams sekti jų fizinį aktyvumą. Naujovė gavo Google Fit pavadinimą.

Kaip ir kitos panašios aplikacijos, Google Fit atskiria kada jūs einate, bėgate ar važiuojate dviračiu. Aplikacija skaičiuoja jūsų žingsnius, praeitą ar prabėgtą atstumą, sudegintas kalorijas, o kartais net gali pateikti jums savo rekomendacijas.

Google Fit Android prietaisams

Taip pat, aplikacijoje galima nustatyti tikslus, pavyzdžiui, praeiti per dieną 5 kilometrus. Kiekvienam tikslui Google Fit sukurs grafinę vizualizaciją, kad jums būtų patogiau sekti rezultatus.

Google Fit Android prietaisams

Tam, kad pradėti naudotis Google Fit, jums nereikės jokių papildomų prietaisų. Užteks įdiegti aplikaciją į savo telefoną bei pasiimti jį su savimi į pasivaikščiojimą ar treniruotę. Visus duomenis aplikacija rinks su telefone esamų jutiklių bei daviklių pagalba. Be to, prie Google Fit galima prijungti fitneso trekerius ar trečiuosius servisus, kad dar tiksliau sekti savo aktyvumą. Tarp oficialių Google Fit partnerių – Nike, HTC, LG, RunKeeper, Withings, Motorola, Noom, Runtastic ir Polar.

Google Fit Android prietaisams

Analizuoti savo rezultatus galėsite tiesiai telefone arba kompiuteryje, kadangi Google Fit servisas turi ir iternetinę versiją. Atsiųsti Google Fit galima jau dabar, aplikacija veikia su visais Android Wear laikrodžiais ir su visais Android prietaisais, kurių operacinės sistemos versija yra ne žemesnė nei 4.0.
Atsiųsti iš Google Play

Google Fit aplikacija Android prietaisams
Įvertinkite straipsnį

Rašyti komentarą