Įdomiausios balandžio mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, siūlau susipažinti su iPhone bei Android programų rinkos naujovėmis. Atrinkau jums pačias įdomiausias ir naudingiausias programas, kurios pasirodė balandžio mėnesį.

GlassWire

GlassWire programa

GlassWire programa bus naudinga visiems Android prietaisų vartotojams, kurie nori detaliai žinoti apie sunaudotą Wi-Fi ir mobilaus interneto srautą. Duomenis galima žiūrėti realiuoju laiku, sudarinėti grafikus. Yra statistika už dieną, mėnesį ir metus.

Google Play

Trickpicks

Suaugusiųjų industrijos milžinas PornHub išleido programą, kuri leidžia paversti erotines nuotraukas beveik padoriomis. Viskas ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti nuotrauką ir pridėti prie jos linksmą sticker’į. PornHub žada, kad visos nuotraukos bus saugomos tik jūsų telefone, todėl galite nebijoti dėl jų saugumo.

App Store

Insight Timer

Insight Timer programa

Insight Timer programa sukurta tiems žmonėms, kurie mėgsta jogą, meditaciją ir kitas dvasines praktikas. Programoje rasite viską, kas gali prireikti: patogus laikmatis, teminės melodijos ir daugybė užduočių. Tai viena iš populiariausių tokio būdo programų, turintį 2000000 vartotojų.

Google Play  |  App Store

Microsoft To-Do

Microsoft To-Do darbų planavimo programą sukūrė tie patys žmonės, kurie sukūrė garsiąją Wunderlist. Programa leidžia žmonėms geriau organizuoti savo gyvenimą ir siekti užsibrėžtų tikslų. Ji gali būti naudojama kaip darbinių projektų valdymui, taip ir smulkių naminių užduočių atlikimui. Programa lengvai integruojasi su kitais Microsoft servisais, pavyzdžiui, su Office 365 arba su Outlook.

Google Play  |  App Store 

Messenger Lite

Messenger Lite programa

Messenger Lite – tai Facebook’o bendravimo programa Android prietaisams, kurioje yra tik bazinės funkcijos, dėl ko programa veikia labai greitai ir neapkrauna sistemos. Iš pradžių Facebook kūrė šią versiją tik šalims, turinčioms problemas su internetų, tačiau balandžio mėnesį nusprendė atidaryti Messenger Lite visų šalių vartotojams.

Google Play

Astro

Astro programa

Naujas pašto klientas Astro padės greitai susitvarkyti su betvarkę elektroninio pašto dėžutėje. Programa moka rūšiuoti laiškus pagal svarbą, vienu paspaudimu atsisakyti nereikalingų prenumeratų bei planuoti elektroninius laiškus ateičiai. Tačiau pagrindinis Astro pranašumas – intelektualus pagalbininkas, kuris padeda dirbti efektyviau ir duoda naudingus patarimus.

App Store

One Response

  1. antivirusine programa telefonui 12 gruodžio, 2017

Rašyti komentarą