Įdomiausios balandžio mėnesio iPhone bei Android programos

Įdomiausios balandžio mėnesio iPhone bei Android programos

Kaip ir kiekvieną mėnesį, siūlau susipažinti su iPhone bei Android programų rinkos naujovėmis. Atrinkau jums pačias įdomiausias ir naudingiausias programas, kurios pasirodė balandžio mėnesį.

GlassWire

GlassWire programa

GlassWire programa bus naudinga visiems Android prietaisų vartotojams, kurie nori detaliai žinoti apie sunaudotą Wi-Fi ir mobilaus interneto srautą. Duomenis galima žiūrėti realiuoju laiku, sudarinėti grafikus. Yra statistika už dieną, mėnesį ir metus.

Google Play

Insight Timer

Insight Timer programa

Insight Timer programa sukurta tiems žmonėms, kurie mėgsta jogą, meditaciją ir kitas dvasines praktikas. Programoje rasite viską, kas gali prireikti: patogus laikmatis, teminės melodijos ir daugybė užduočių. Tai viena iš populiariausių tokio būdo programų, turintį 2000000 vartotojų.

Google Play  |  App Store

Microsoft To-Do

Microsoft To-Do darbų planavimo programą sukūrė tie patys žmonės, kurie sukūrė garsiąją Wunderlist. Programa leidžia žmonėms geriau organizuoti savo gyvenimą ir siekti užsibrėžtų tikslų. Ji gali būti naudojama kaip darbinių projektų valdymui, taip ir smulkių naminių užduočių atlikimui. Programa lengvai integruojasi su kitais Microsoft servisais, pavyzdžiui, su Office 365 arba su Outlook.

Google Play  |  App Store 

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Comments: 1
  1. Svečio paveiksliukas
    antivirusine programa telefonui

    O kokia geriausia antivirusine programa telefonui? Vis planuoju parsisiusti, bet nezinau kokia. Naudoju Android.

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: