Įdomiausios kovo mėnesio iPhone bei Android programos

Geriausios ir įdomiausios Android bei iOS programos, kurios buvo išleistos arba žymiai atnaujintos kovo mėnesį.

Day by Day

Day by Day

Programa naudoja nenutraukiamos grandinės metodą. Ši paprasta, bet efektyvi technika motyvuoja laikytis gerų įpročių ir reguliariai atlikti norimus veiksmus. Naudojant Day by Day programa galima pastebėti įdomų psichologinį efektą: su malonumu žiūrėsite į ilgas nenutraukiamas grandines ir pradėsite nekęsti tarpus jose. Būtent tai ir suteikia papildomos motyvacijos.

Google Play

Philm

Philm

Philm – tai nauja nemokama programėlė meniniam nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimui. Skirtingai nei Prisma, Philm moka ne tik paversti nuotraukas paveikslais. Ji turi galingą redaktorių, kuris leidžia kurti įdomius vaizdo įrašus tiesiai jūsų telefone. Tam net nereikia turėti interneto ryšio.

Google Play  |  App Store

WakeMode

WakeMode

Nauja programa, leidžianti sekti jūsų miego režimą. Ji analizuoja jūsų energijos lygį ir primena, kad jau laikas eiti miegoti. Jeigu jūs nemiegojote praeitą naktį ir šiandien jaučiatės visiškai pavargę arba jūsų vaikas nenori laiku eiti miegoti – būtinai išbandykite WakeMode.

Google Play  |  App Store

Follow

Follow

Follow – Drive Together programa neleis jums pasimesti, kai važiuojate paskui kitą mašiną nežinomu keliu. Užtenka tik įdiegti programą į savo telefonus, nustatyti, kas važiuos pirmas, o kas iš paskos, ir programa nepertraukiamai seks priekyje važiuojantį automobilį.

Google Play  |  App Store

To Round

To Round

Įdomi ir neįprasta užduočių tvarkyklė. Visos užduotys joje rodomos kaip kamuoliukai, kurie užpildo ekraną. Kiekvienam kamuoliukui galima priskirti savo spalvą, kategoriją ir laiką iki kada reikia atlikti užduotį. Atlikus užduotį, kamuoliukas nukris į piltuvėlį ir dings.

Google Play  |  App Store

ScrollClip

ScrollClip

Paprasta programa, leidžianti padaryti keletą ekrano nuotraukų ir suklijuoti jas kartu. Jums tereikia nurodyti nuotraukų eiliškumą, o visą kitą padarys ScrollClip.

App Store

Telegram Messenger

Telegram Messenger

Telegram pranešimų apsikeitimo programoje atsirado taip ilgai laukta skambučių funkcija. Kaip ir teksto žinutės, skambučiai yra šifruojami ir garantuoja maksimalų saugumą. Specialių audio kodekų dėka Telegram užtikrina aukštą garso kokybę ir interneto srauto taupymą. Tai leidžia daryti skambučius esant net silpnam interneto signalui.

Google Play  |  App Store

Waze

Kovo pradžioje Lietuvoje buvo oficialiai pristatyta išmanioji navigacija Waze. Ji veikia kaip socialinis tinklas, todėl vairuotojai gali realiuoju laiku žymėti kelio remonto darbus, avarijas, policijos reidus bei kitą naudingą informaciją.

Google Play  |  App Store

Įdomiausios kovo mėnesio iPhone bei Android programos
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą