Įdomiausios sausio mėnesio iPhone bei Android programos

Įdomiausios sausio mėnesio iPhone bei Android programos

Siūlau susipažinti su įdomiausiomis iPhone ir Android programomis, kurios atsirado ar buvo atnaujintos sausį.

Nexar

Nexar programa

Nexar – tai išmanus vaizdo registratorius, kuris įspės vairuotojus apie kelyje gresiantį pavojų. Programa analizuoja situaciją kelyje ir įspėja dėl galimų nemalonumų. Be to, programa fiksuoja kelių erelių automobilių numerius ir įspėja, jeigu vienas iš jų pasirodys netoli. Informacija gaunama iš visų automobilių, užregistruotų sistemoje. Praktika rodo, kad išmaniosios funkcijos ne visada veikia taip, kaip turi, tačiau programa verta dėmesio bent jau už puikią idėją.

Google Play  |  App Store

Socratic

Socratic programos

Socratic programa padės jums išspręsti matematines užduotis ir pažingsniui parodys sprendimo eigą. Jums tereikia nufotografuoti tvarkingai užrašytą formulę, o visą kitą atliks programa.

App Store

Friendly

Friendly programa

Friendly pakeis net dvi programas jūsų telefone: Facebook ir Messenger. Tai leis sutaupyti vietą ir baterijos energiją. Be to, Friendly palaiko greitą persijungimą tarp kelių Facebook paskyrų ir naujienų srauto filtrus.

Google Play  |  App Store

Flud

Flud programa

Flud – tai vienas perspektyviausių torrent klientų Android prietaisams, turintis minimalistinį bei intuityviai suprantamą dizainą. Dar viena įdomi funkcija – filmus galite žiūrėti nelaukiant, kol jie bus atsiųsti iki galo.

Google Play

SaveMyTime

SaveMyTime programa

Norint būti produktyviam, turite žinoti, kur išleidžiate savo laiką. Ir nebūtinai reikia pasitikėti savo atmintimi. Geriau patikėkite šią užduotį SaveMyTime programai, kuri kruopščiai užfiksuos viską, ką veikėte per dieną.

Google Play

Tandem

Tandem programa

Tandem programa padės jums surasti pašnekovą iš užsienio, su kuriuo galėsite tobulinti užsienio kalbos įgūdžius. Šiuo metu programoje užregistruoti 3 milijonai vartotojų, tarp kurių tikrai rasite tinkančius pagal amžių ir pomėgius pašnekovus. Taip pat, programa leidžia mokyti kalbas su profesionaliais užsienio kalbų mokytojais.

Google Play  |  App Store

FaceApp

FaceApp

Neironiniai tinklai gali ne tik paversti jūsų nuotraukas paveikslais, bet ir priversti žmogų nuotraukoje nusišypsoti. Būtent tai ir daro FaceApp programa. Be to, programa gali atjauninti, pasendinti ar pakeisti žmogaus lytį nuotraukoje. Yra galimybė sukurti vieną koliažą su visais šiais filtrais.

App Store

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Comments: 2
  1. Svečio paveiksliukas
    Migrantas

    Tandem tikrai sudomino :)

  2. Svečio paveiksliukas
    Karolukas.

    Tanden ir friendly liux :) pasiimsim šiuos gėrius :)

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: