Įdomiausios vasario mėnesio iPhone bei Android programos

Tradicinė geriausių ir įdomiausių mėnesio iPhone bei Android programų apžvalga. Vasarį mūsų dėmesį pritraukė šios programos: Pixel NetCut, BatON, Skype Lite, Sleep, EatHealthy Tracker, Steps ir YouTube Go.

Pixel NetCut

Pixel NetCut

Pixel NetCut programa leis sužinoti, kokie prietaisai yra prisijungę prie jūsų Wi-Fi tinklo bei atjungti nereikalingus. Jums reikia tiesiog įdiegti programą, suteikti jai visus leidimus (reikia suteikti Root teises) ir spaudžiate didelį SCAN mygtuką. Ekrane atsiras prietaisų sąrašas su galimybę atjungti bet kurį iš jų.

Google Play

Skype Lite

Skype Lite

Microsoft išleido palengvintą Skype programos versiją, skirtą Adroid prietaisams. Skype Lite užima nedaug vietos ir naudoja mažiau telefono sisteminių resursų.

Google Play

Sleep

Sleep

Su šia paprasta programa jūs visada turėsite tinkamą nuotaiką poilsiui, meditacijai ar miegui. Sleep programa turi tam tikrus teminius režimus ir meditacijos garsus, kurie pasileidžia nustatytu laiku. Lieka tik uždėti ausines ir užmerkti akis.

App Store

EatHealthy Tracker

EatHealthy Tracker

Jeigu neturite nei jėgų, nei laiko vesti išsamų mitybos žurnalą – išbandykite EatHealthy Tracker žurnalą. Šioje programoje tik reikia nurodyti ar sveikai maitinatės tam tikrą dieną: valgėte sveiką maistą, nelabai sveiką arba visiškai nesveiką. Programa veda statistiką ir parodo ar laikotės užsibrėžto tikslo. Taip pat, programoje yra įvairūs motyvuojantys paveiksliukai bei apdovanojimai už tam tikrus pasiekimus.

App Store

YouTube Go

YouTube Go

YouTube Go programa leis jums išsaugoti mėgstamiausius YouTube vaizdo įrašus į savo išmanųjį telefoną, o vėliau peržiūrėti juos neprijungus prie interneto. Jokio piratavimo – viskas legaliai. Google visada labai neigiamai žiūrėjo į programas, leidžiančias atsisiųsti turinį iš YouTube ir iš karto pašalindavo jas iš Google Play katalogo. Tačiau ši priemonė nebuvo pakankamai efektyvi. Todėl bendrovė nusprendė netrukdyti vartotojams žiūrėti vaizdo įrašus neprijungus prie interneto ir net sukūrė savo programą šiam tikslui.

Google Play

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
LifeHacks.lt
Comments: 1
  1. Karolukas.

    Tiek skype lite tiek youtube go neprienama Lietuvoje bent man :D

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: