Įdomūs plėtiniai naršyklėms #2

Įdomūs plėtiniai naršyklėms

Kaip ir praeitą ketvirtadienį, siūlau jums susipažinti su įdomiais ir naudingais plėtiniais populiariausioms naršyklėms, tokioms kaip Mozilla Firefox, Google Chrome bei Opera.

Firefox plėtiniai

Easy Youtube Video Downloader Express

Su šiuo plėtinio pagalba galėsite lengvai atsiųsti vaizdo įrašą iš YouTube svetainės. Nuo kitų panašių plėtinių šis išsiskiria savo paprastumu. Taip pat, jis leidžia atsiųsti vaizdo įrašą 1080p Full-HD formatu bei tik garso įrašą Mp3 formatu.

Easy Youtube Video Downloader Express

 

Facebook Addict Alarm

Facebook daugeliui tapo tikru produktyvumo žudiku. Atrodo, atidarei porai minučių pažiūrėti naujas draugų nuotraukas, o praėjo jau pusė darbo dienos. Šis plėtinys neleis, kad taip atsitiktų. Kas 15 minučių jis rodys ekrane pranešimą, kad jau laikas grįžti prie darbo.

Facebook Addict Alarm (deja, plėtinys daugiau nepasiekiamas)

 

Google Chrome plėtiniai

Readium

Jeigu nori perskaityti ePUB formato elektroninę knygą, o tinkamos programos kompiuteryje nėra – Readium plėtinys leis tau skaityti tiesiai Google Chrome naršyklėje. Galėsi skaityti failus kaip iš kompiuterio, taip ir iš interneto.

Readium

 

Opera plėtiniai

MyPermissions Cleaner

Daugelis svetainių ir servisų suteikia prieigą prie savo paslaugų neprašant užsiregistruoti, o leidžiant prisijungti per Facebook, Google ar kitų socialinių tinklų paskyras. Su laiku tokių servisų, kurie turi prieigą prie jūsų socialinių tinklų paskyrų, atsiranda be galo daug. MyPermissions Cleaner plėtinys leidžia išvalyti šių servisų sąrašą. Vienu paspaudimu galėsite pašalinti tas svetaines ir servisus, kurie jums jau nereikalingi ir kuriais nesinaudojate.

MyPermissions Cleaner (deja, plėtinys daugiau nepasiekiamas)

Įdomūs plėtiniai naršyklėms #2
Įvertinkite straipsnį

Rašyti komentarą