Įdomūs plėtiniai naršyklėms #3

Įdomūs plėtiniai naršyklėms

Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, šiandien siūlau jums susipažinti įdomių ir naudingų plėtinių įvairioms naršyklėms sąrašu.

Firefox plėtiniai

Youtube Video and Audio Downloader

Praeitą kartą aš jau pasakojau apie vieną plėtinį, kuris leidžia atsiųsti video ir audio failus iš YouTube. Šiandien noriu pristatyti dar vieną. Tai Youtube Video and Audio Downloader. Jų funkcijos beveik identiškos, todėl tai yra skonio reikalas, kurį iš jų naudoti.
Youtube Video and Audio Downloader

 

Google Chrome plėtiniai

Extension Automation

Yra daug įvairių plėtinių, kurie mums reikalingi tik vienoje svetainėje. Tačiau jie veikia visose atidarytose svetainėse ir apkrauna kompiuterį. Extension Automation plėtinys moka automatiškai įjungti ir išjungti plėtinius tam tikrose svetainėse. Tokiu būdų, jie neveiks visą laiką ir nenaudos kompiuterio atminties.
Extension Automation

Extensions Manager

Extensions Manager bus naudingas tiems, kas į savo Chrome naršyklę įdėjo daug įvairių plėtinių. Standartinis plėtinių tvarkymo langas šiuo atveju tampa nelabai patogiu, o Extensions Manager leis visus plėtinius tvarkyti nedideliame patogiame lange.
Extensions Manager

Opera plėtiniai

Workout Timer

Jeigu jums tenka ilgai dirbti prie kompiuterio, turite skirti pakankamai dėmesio fiziniams pratimams. Workout Timer plėtinys padės palaikyti save geroje formoje. Tai pilnavertis laikmatis intervalinėms treniruotėms, kuris veikia tiesiai jūsų naršyklėje.
Workout Timer

Įdomūs plėtiniai naršyklėms #3
Įvertinkite straipsnį

Rašyti komentarą