Įdomūs plėtiniai naršyklėms #1

Įdomūs plėtiniai naršyklėms

Paruošiau įdomių ir naudingų plėtinių populiariausioms naršyklėms apžvalgą. Čia rasite naudingus ir įdomius plėtinius Firefox, Google Chrome bei Opera naršyklėms.

Firefox plėtiniai

Free Memory

Firefox kūrėjų komanda stengiasi padaryti taip, kad jų naršyklė naudotų kuo mažiau sisteminių resursų ir jiems sekasi gana neblogai. Tačiau, jeigu naršyklė dirba ilgą laiką, ji vis tiek nemažai apkrauna kompiuterius, ypač senus. Free Memory plėtinys padeda išspręsti šią problemą. Jis išvalo senus ir nereikalingus duomenis bei sumažina naudojamos vidinės atminties kiekį.

Free Memory

Gmail Notifier

Gmail Notifier – pikus plėtinys, skirtas jūsų elektroninio pašto tikrinimui. Su jo pagalba galima dirbti iškart su keliomis paskyromis. Galėsite skaityti laiškus, šalinti, perkelti juos į archyvą net neatidarant Gmail puslapio.

Gmail Notifier

Opera plėtiniai

Adguard

Nusibodo reklama naršyklėje? Išbandykite plėtinį Adguard. Jo kūrėjai tvirtina, kad šis plėtinys efektyviai blokuoja visus reklamos tipus: ir banerius, ir iššokančius langus ir vaizdo reklamą. Taip pat, Adguard įspės jus apie įtartinas ir sukčiaujančias svetaines.

Adguard

Įdomūs plėtiniai naršyklėms #1
Įvertinkite straipsnį

Rašyti komentarą