Kaip greitai pagaminti Pašot kiaušinius?

Kaip greitai pagaminti Pašot kiaušinius?

Kiaušiniai – puikus maistas pusryčiams. Pagaminti ką nors iš kiaušinių labai paprasta ir tai nereikalauja daug laiko. Omleto ar kiaušinienės gaminimas nereikalauja jokių specifinių žinių, o štai norint papusryčiauti „Pašot“ kiaušiniais – teks šiek tiek pasistengti.

Puikus būdas paįvairinti savo kiaušininius pusryčius ir skaniai pavalgyti – pagaminti „Pašot“ kiaušinius ant keptuvės. Tai užims vos 5 minutes.

Kaip greitai pagaminti Pašot kiaušinius?

„Pašot“ kiaušiniai – tai tradicinis prancūziškas patiekalas.

„Pašot“ kiaušinių gaminimo eiga

Padėk keptuvę ant ugnies, įpilk į ją vandens ir pridėk šiek tiek druskos bei porą šaukštų balto acto. Sudaužyk kiaušinius – kiekvieną į atskirą puoduką. Kol tai darysi, vanduo keptuvėje kaip tik užvirs.

Atsargiai ir vienu metu išpilk kiaušinius į verdantį vandenį, uždenk keptuvę dangčiu, išjunk ugnį bei palik viską 4-5 minutėm. Pagamintus „Pašot“ kiaušinius patogiausiai ištraukti su specialiu šaukštu su skylutėmis. Jeigu tokio neturi, gali tai padaryti su paprastu šaukštu, bet tada reikės atsargiai išpilti iš lėkštės vandenį.

 

Skanaus!

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: