Kaip greitai patikrinti ar jūsų Gmail paštas yra tarp nulaužtųjų?

Kaip greitai patikrinti ar jūsų Gmail paštas yra tarp nulaužtųjų?

Šiandien iš ryto buvo pranešta, kad hakeriai nulaužė ir paskelbė internete prisijungimo duomenis prie beveik 5 milijonų Gmail paskyrų. Taip pat, šią savaitę buvo nulaužti didžiausi Rusijos elektroninio pašto servisai Yandex ir Mail.ru.

Visos 3 įmonės sako, kad jų serverius niekas nenulaužė, o duomenų bazės buvo surinktos iš dėl pačių vartotojų neatsargumo nulaužtų paskyrų.

Nežinomi asmenys surinko visas nulaužtas paskyras į vieną duomenų bazę ir sukūrė servisą, leidžiantį patikrinti ar jūsų elektroninis paštas buvo nulaužtas. Servisas vadinasi isleaked.com. Jums tereikia užeiti į šį puslapį ir įvesti elektroninio pašto adresą, o servisas patikrins ar jūsų elektroninis paštas yra tarp nulaužtųjų.

Kaip greitai patikrinti ar jūsų Gmail paštas yra tarp nulaužtųjų?

Kai kurie vartotojai įtarė, kad tokiu būdu serviso kūrėjai nusprendė greitai surinkti elektroninių paštų duomenų bazę, kad vėliau siųsti spamą. Tačiau projekto autoriai ragina vartotojus būti atsargesniais ir vietoj pilno elektroninio pašto adreso įvesti tik jo dalį su žvaigždutėmis. Pavyzdžiui, vietoj manopaštas@gmail.com įrašyti mano***@gmail.com. Servisas parodys jums visus nulaužtus adresus, kurie sutampa su įvestu.

Taip pat, nepamirškite perskaityti mano straipsnio Kaip apsaugoti kompiuterį nuo įsilaužimo? ir jums nereikės pergyventi dėl to, ar niekas nesužinojo jūsų slaptažodžio.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Comments: 3
 1. Autorius Darius Darko
  Darius Darko (author)

  Šiuo metu svetainė labai apkrauta, todėl ne visada atsidaro. Reikia ją porą kartų atnaujinti ir viskas gerai.

 2. Svečio paveiksliukas
  Augustas Narmontas

  neatsidaro

 3. Svečio paveiksliukas
  tamara

  neatsidaro

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: