Kaip išvalyti telefoną nuo šiukšlių, pašalinti virusus ir pagreitinti jo darbą

Kaip išvalyti telefoną nuo šiukšlių, pašalinti virusus ir pagreitinti jo darbą

Straipsnyje surinkti patys paprasčiausi ir nemokami instrumentai, kurie padės išvalyti telefoną nuo šiukšlių ir šlamšto, pašalinti virusus ir pagreitinti telefono darbą.

Neseniai rašėme apie kompiuterių valymą nuo šiukšlių ir reklamos. Kaip ir kompiuteris, telefonas pradeda lėtai veikti dėl didelio kiekio laikinų failų, pašalintų programų liekanų ir kito šlamšto. Dar viena populiari priežastis – virusai bei reklaminiai moduliai.

Kaip išvalyti Android telefoną sisteminiais instrumentais

Jeigu nenorite instaliuoti jokių papildomų programų, naujose Android versijose yra sisteminiai šlamšto valymo instrumentai. Deja, jie pašalina ne visas šiukšles, tačiau tai geriau negu nieko. Papildomas šio metodo pliusas – jūs tikrai neištrinsite nieko reikalingo.

Kaip išvalyti Android telefoną
Kaip išvalyti Android telefoną

Android telefono valymui įeikite į sistemos nustatymus ir pasirinkite Storage punktą. Jame paspauskite mygtuką Free Up Space. Tokiu būdu atsikratysite nereikalingo šlamšto, o jūsų telefonas pradės veikti greičiau. Priklausomai nuo telefono modelio ir Android versijos, įvairių punktų pavadinimai gali skirtis.

Kaip išvalyti telefoną su SD Maid programa

Kaip išvalyti telefoną su SD Maid programa
Kaip išvalyti telefoną su SD Maid programa

Google Play kataloge galima rasti daug programų, kurios valo telefonus nuo šlamšto. Dėl jų efektyvumo nuolat kyla ginčai. Ir tik SD Maid efektyvumas niekam nekelia abejonių.

Naudotis šia programa labai paprasta. Po jos paleidimo paspauskite didelį žalią mygtuką Skenuoti ir palaukite kol SD Maid ras visą šlamštą jūsų telefone. Programa efektyviai suranda pasenusius logus, ataskaitas apie klaidas, pašalintų programų liekanas, laikinus failus ir visą kitą, kas jau nereikalinga sklandžiam telefono darbui. Norint pašalinti šlamštą, reikia paspausti mygtuką Paleisti dabar.

Patyrę vartotojai gali įsigilinti į papildomus nustatymus.

SD Maid turi nemokamą versiją su apribotomis funkcijomis ir PRO versiją, kuri kainuoja porą eurų ir veikia be jokių apribojimų.

Atsiųsti programą galima iš Google Play.

Kaip apsaugoti telefoną nuo virusų su 360 Security

360 Security
360 Security

Niekam ne paslaptis, kad Android sistemai sukurta daugybė įvairių virusų. Todėl pats laikas pagalvoti apie telefono apsaugą.

Beveik visos kompanijos, kuriančios antivirusus, jau turi versijas, skirtas Android telefonams. Tačiau dauguma siūlo ribotas funkcijas nemokamose versijose. Todėl verta atkreipti dėmesį į 360 Security, kuri suteikia visas reikiamas funkcijas visiškai nemokamai.

Iškart po programos įdiegimo atlikite pilną sistemos skenavimą. Po jo reikia įjungti monitorių nuo virusų, kuris apsaugos telefoną nuo būsimų grėsmių. Ypač tai reikia tiems vartotojams, kurie mėgsta instaliuoti programas ir žaidimus iš nepatikimų šaltinių.

Be antivirusinės, 360 Security turi ir kitas naudingas funkcijas. Pavyzdžiui, apsauga vagystės atveju, SMS bei skambučių blokavimas, duomenų perdavimo monitoringas, privačių duomenų apsauga.

Atsiųsti programą galima iš Goggle Play.

Įvertinimai
( 4 assessment, average 3 from 5 )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: