Kaip kovoti su pagiriomis?

Kaip kovoti su pagiriomis?

Pagirios – tai visa krūva nemalonių simptomų, tokių kaip galvos skausmas, pykinimas, bendras organizmo silpnumas ir t.t. Štai keli patarimai, kurių dėka galima sėkmingai kovoti su pagiriomis.

  1. Nereikia gerti vandenį litrais. Turbūt girdėjai, kad skysčių praradimas yra viena iš pagrindinių pagirių priežasčių. Tai tiesa. Tačiau jeigu iš ryto gersi daug skysčių, tai tik pablogins ir taip blogą skrandžio darbą bei padidins pykinimą. Reikia gerti po 8 gurkšnius vandens kiekvieną valandą po to, kai tu atsikėlei po linksmybių.
  2. Vartok tinkamus vaistus nuo skausmo. Geriausiu sprendimu yra ibuprofenas, nes kai kurie kiti vaistai gali pakenkti tavo kepenims, kurios jau ir taip nukentėjo nuo alkoholio. Aspirinas irgi ne pats geriausias variantas, nes kenkia tavo skrandžiui.
  3. Išgerk sportinio gėrimo. Po kelių gurkšnių vandens, išgerk sportinio gėrimo. Jame esanti druska padės greičiau išvalyti organizmą nuo kenksmingų medžiagų.
  4. Padaryk arbatos, bet negerk jos. Žūtbūt reikia gerai atrodyti? Užpilk verdančiu vandeniu porą maišelių juodos, žalios arba ramunių arbatos ir palaikyk 3-5 minutes. Ištraukus ir palaukus kol maišeliai išdžiūs, uždėk juos ant akių ir palaikyk 5-15 minučių. Medžiagos, esančios arbatoje, susiaurins kraujagysles aplink akių ir tu atrodysi žymiai geriau.
  5. Suvalgyk avižinių… Daugelis tyrimų parodė, kad studentai, kurie iš ryto po linksmybių valgė lėtus angliavandenius, pavyzdžiui, avižinius, buvo žymiai geresnės nuotaikos ir geriau atlikdavo įvairius testus nei tie, kurie valgė greitus angliavandenius.
  6. … ir porą kiaušinių. Cisteinas, esantis kiaušiniuose, sunaikina acetaldehidą – medžiagą, kuri sukelia galvos skausmą, kai kepenys skaido etanolį. Kiaušinių tryniai, jogurtai ir paukštiena – puikūs cisteino šaltiniai.
  7. Išgerk kavos. Natūrali kava pagerins tavo reakciją ir susiaurins kraujagysles smegenyse. Tačiau negerk daugiau dviejų puodelių, kad išvengti galimų dehidracijos pasekmių.
  8. Užsiimk darbu. Gali pažiūrėti į tai, kaip kaimynų vaikai žaidžia krepšinį kiemo aikštelėje, arba padirbk gryname ore – visa tai padės tau pamiršti negalavimus. Visiškai nuo pagirių tai neišgelbės, tačiau bent jau tuo momentu leis jaustis geriau.

O geriau – visai nevartoti alkoholio, tada ir nereikės ieškoti atsakimo į klausimą “Kaip kovoti su pagiriomis?

Kaip kovoti su pagiriomis?
5 (100%) 1 žm. balsavo

Rašyti komentarą