Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Odą reikia prižiūrėti kiekvieną dieną. Tačiau kiekvienas metų laikas įneša į šį procesą savo koregavimus. Štai kelios pagrindinės taisyklės, kurios padės apsaugoti ir paaiškins kaip prižiūrėti odą rudenį.

1. Būtina išlaikyti tinkamą drėgmės lygį

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Šios taisyklės laikytis labai paprasta. Tam reikia reguliariai naudotis savo mėgstamu drėkinančiu kremu. Vasarą, po saulės spinduliais, apie šią taisyklę niekas nepamiršta, o štai rudenį, kai saulės jau ne tiek daug ir dažnai lyja lietus, apie ją visi pamiršta. Vieni iš efektyviausių drėkinančių priemonių yra kremai, kurių sudėtyje yra hialurono rūgštis.

2. Apsauga nuo saulės lieka aktuali

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Be abejo, saulė rudenį ne tokia intensyvi kaip vasarą, tačiau saugotis ultravioletinių spindulių vis tiek reikia. Tai ypač svarbu tiems, kas turi jautrią odą.

3. Vitaminai ir antioksidantai reikalingi kiekvieną dieną

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Kuo „sunkesni” yra orai, kuo trumpesnės dienos ir kuo mažiau daržovių ir vaisių mes valgome, tuo daugiau vitaminų reikia mūsų organizmui. Todėl reikia stengtis sudaryti savo valgiaraštį taip, kad jame būtų visi reikalingi vitaminai. Taip pat, savo odai galima padėti specialiais kremais ir veido kaukėmis. Šaltesni orai leidžia šiek tiek padidinti valgomo maisto kaloringumą. Pasinaudokite tuo ir įtraukite į racioną įvairus augalinius aliejus: alyvuogių, sezamo, migdolų ir juodųjų kmynų. Dar vienu puikiu vitaminų, aukštos kokybės augalinio aliejaus bei antioksidantų šaltiniu yra avokadas.

4. Naudokitės drėkinančiomis servetėlėmis

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Jeigu įprastų drėkinančių priemonių jums nepakanka, tai visada turėkite su savimi drėkinančias servetėles. Esant reikalui valykite su jais savo veidą.

5. Apsaugokite kapiliarus

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Rudens vėjas ir staigūs temperatūros pokyčiai, kai iš šalto lauko užeiname į patalpas, yra pagrindinė priežastys, kad kapiliarai yra nuolat išsiplėtę. Dėl to dega ir pleiskanoja veido oda, o ir jos spalva toli gražu ne ideali. Apsaugoti ir sustiprinti kapiliarus padės speciali anti-age kosmetika, parinkti kurią jums padės bet kurio grožio salono specialistai.

6. Vartokite daugiau D vitamino

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Pastovūs odos paraudimai, spuogai, skausmingi odos įtrūkimai – visa tai byloja apie tai, kad jums trūksta D vitamino. Rudenį galima paįvairinti savo racioną produktais, kuriuose yra D vitaminas arba vartoti papildus su juo.

7. Apsaugokite save nuo slogos

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Sloga savaime yra nemaloni. Ir net tada, kai ją išgydysite, ji dar ilgai primins jums apie save dėl blogos odos būsenos. Todėl visais įmanomais būdais stenkitės apsisaugoti nuo slogos. Renkitės šilčiau, stenkitės kiekvieną dieną vaikščioti gryname ore ir gerai miegoti.

8.  Atkreipkite dėmesį į žuvų taukus ir kitas omega-3 rūgštis

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Dauguma žmonių nekenčia žuvų taukus. Užtat oda, nagai ir plaukai jas dievina. Todėl stenkitės vartoti jas bent kartais ir jūsų oda bus elastinga, o plaukai – blizgės.

9. Drėkinkite orą miegamajame

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Kai tik prasideda šildymo sezonas, oras patalpose tampa labai sausu. Ištaisyti šią situaciją padės oro drėkintuvas.

10. Prauskitės atsargiau

Kaip prižiūrėti odą rudenį?

Rudenį reikia atidžiau rinkti muilą ir kitas odos valymo priemones. Jokiais būdais jos neturi sausinti odą.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Comments: 1
  1. Svečio paveiksliukas
    GileRugilė

    Pas mane ta pati problema, rudeniop vis plečiasi kapiliarai. Tad dabar stengiuosi, kaip įmanoma geriau apsaugoti savo veido oda nuo temperatūros pokyčių.

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: