Kaip gauti nemokamą Revolut kortelę?

Kaip gauti nemokamą Revolut kortelę?

Revolut startuolis iš Didžiosios Britanijos prieš porą mėnesių gavo iš Lietuvos banko specializuoto banko licenciją. Greitu metu kompanija atidarys savo biurą Vilniuje ir jau pradėjo žvalgytis darbuotojų vietinėje darbo rinkoje. Šiandien papasakosiu tau kas yra Revolut, kokias paslaugas jie teikia bei kaip gauti nemokamą Revolut kortele.

Instrukcija: kaip gauti nemokamą Revolut kortelę

Kaip gauti nemokamą Revolut kortelę?
Kaip gauti nemokamą Revolut kortelę?

Nemokamą Revolut kortelę gali užsakyti tik nauji vartotojai, kurie prieš tai neturėjo Revolut paskyros.

 1. Spauskite nuorodą, kurią rasite šios instrukcijos pabaigoje.
 2. Įveskite savo mobilaus telefono numerį.
 3. Į nurodytą numerį gausite SMS žinutę, kurioje rasite nuorodas į Revolut programėlę Google Play ir App Store svetainėse.
 4. Atsiųskite programėlę ir užsiregistruokite, tai užims apie 30 sekundžių.
 5. Papildykite Revolut sąskaitą 10 eurų bet kokiu jums patogiu būdų. Šie pinigai bus užskaityti į jūsų sąskaitą ir galėsite atsiskaityti jais arba išgryninti bankomate, kai gausite kortelę.
 6. Užsakykite kortelę Revolut programėlėje (Order Free Card [Standart Delivery]).
 7. Patvirtinkite savo asmens tapatybę (More – Profile – Verify identity) ir laukite kol jums atsiųs kortelę nurodytu adresu.

Dar kartą primenu, kad užsakyti nemokamą kortelę gali tik nauji vartotojai.

UŽSAKYTI KORTELĘ

Kas yra Revolut

Revolut įkūrėjas Nikolajus Storonskis
Revolut įkūrėjas Nikolajus Storonskis

Revolut startuolis atsirado 2015 metais. Jį įkūrė buvęs Credit Suisse ir Lehman Brothers treideris Nikolajus Storonskis bei Credit Suisse ir Deutsche Bank programuotojas Vladislavas Jacenko. Startuolis pateko į verslo inkubatorių Didžiojoje Britanijoje, o po jo ten pat ir buvo užregistruotas.

Revolut idėja labai paprasta: sukurti sąžiningą ir skaidrią platformą, kurios klientai galės visapusiškai kontroliuoti savo finansus bet kurioje pasaulio vietoje. Iš pradžių steigėjai pažadėjo pašalinti visus paslėptus komisinius mokesčius, o valiutų keitimui naudoti tik tarpbankinius kursus. Tai yra, pardavinėti valiutą privatiems klientams už tą pačią kainą, kaip ir bankams, ir netaikyti didžiulius konvertavimo mokesčius, kaip tai daro tradiciniai bankai.

2017 metų vasario mėnesį startuolio paslaugomis pasinaudojo pirmi klientai Didžiojoje Britanijoje, o liepos mėnesį Revolut pradėjo teikti paslaugos Europos rinkoje.

Kokias paslaugas siūlo Revolut

Revolut kortelė ir paslaugos
Revolut kortelė ir paslaugos

Revolut šūkis – paprastumas ir skaidrumas. Todėl startuolis pasistengė įdėti į savo programėlę visus įmanomus servisus. Norint pasinaudoti Revolut paslaugomis, pakanka turėti jų programėlę savo telefone.

 • Atsiskaityti Revolut kortele galima daugiau kaip 150 pasaulio šalių. Valiutų keitimui bus taikomi tarpbankiniai mokesčiai. Revolut pradės imti komisinį mokestį tik tuo atveju, jei per mėnesį išleisite virš 6000 eurų. Tokiu atveju komisinis mokestis sudarys vos 0,5%.
 • Tos pačios taisyklės galioja ir vietiniams bei tarptautiniams pavedimams. Juos galite daryti nemokamai, o komisiniai mokesčiai bus taikomas tik tada, jei pavedimų suma viršys 6000 eurų per mėnesį.
 • Nemokamas pinigų išgryninimas bankomatuose Lietuvoje ir užsienyje iki 200 eurų per mėnesį. Jeigu norėsite daugiau – teks sumokėti komisinį mokestį, kuris sudaro 2% nuo sumos.
 • Revolut programėlėje galite įsigyti kelionės draudimą, kuris kainos vos 1 eurą per dieną.
 • Telefono draudimas nuo bet kokios netyčinės žalos nuo 1 euro per savaitę (kaina priklauso nuo telefono modelio).
 • Kriptovaliutų keitimas. Vos atidarius Revolut sąskaitą, galėsite pirkti bei keisti bitkoinus, eterį, laitkoinus, bitkoinus Cash ir Ripple kriptovaliutas.
 • Nemokamos biudžeto valdymo ir taupyklės paslaugos.
 • Investavimas į JAV akcijų rinką. Standartinio plano turėtojai galės atlikti 3 nemokamus sandorius per mėnesį. Premium planas leidžia atlikti 8 nemokamus sandorius per mėnesį. Viršijus šiuos limitus, bus taikomas 1 euro komisinis mokestis už sandorį. Metal plano turėtojai galės atlikti neribotą skaičių sandorių. Investuojant su Revolut, galima naudotis akcijų skaidymu. Kitaip tariant, jei viena akcija kainuos kelis šimtus eurų, atitinkamą jos dalį bus galima įsigyti nors ir už 1 eurą. Metinis akcijų saugojimo mokestis visų trijų mokėjimo planų atveju sieks 0,01% portfelio vertės.

UŽSAKYTI KORTELĘ

Įvertinimai
( 1 įvertinimas, vidutiniškai 55 )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: