Nemokamas VPN ir reklamos blokavimas Opera naršyklėje

Nemokamas VPN ir reklamos blokavimas Opera naršyklėje

Atnaujintoje Opera naršyklėje, kuri skirta personaliniams kompiuteriams su Windows ir OS X operacinėmis sistemomis, atsirado nemokamas ir neribojamas pagal duomenų srautą VPN servisas.

Nemokamas VPN servisas Opera naršyklėje

Paskutiniu metu VPN servisai vis populiarėja, nes leidžia išsaugoti duomenų konfidencialumą, pakeisti ar paslėpti būvimo vietą bei gauti prieigą prie užblokuotų svetainių.

Rasti kokybišką tokių paslaugų tiekėją – sunki užduotis. Dažniausiai būsite paprašyti sumokėti už tokias paslaugas, o jūsų biudžetui tai gali kainuoti nuo kelių iki keliasdešimt eurų per mėnesį. Dabar atsirado puikus problemos sprendimas: Opera naršyklė su nemokamu bei neribojamu VPN servisu.

Nauja funkcija prieinama visiems vartotojams, turintiems paskutinę Operos versiją kūrėjams (Opera Dev). Tam, kad pradėti naudotis nemokamu VPN, reikia aktyvuoti šią funkciją naršyklės nustatymuose (ją rasite Privatumas ir saugumas skirtuke) bei paspaudus atitinkamą ženkliuką adresų juostoje.

Nemokamas VPN servisas Opera naršyklėje

Nemokamą VPN servisą Opera naršyklėje suteikia bendrovė SurfEasy, kuri taip pat siūlo mokamus VPN servisus naršyklėms, personaliniams kompiuteriams bei mobiliesiems telefonams. Tačiau Opera pabrėžia, kad jos vartotojams servisas nieko nekainuos.

Naudojant šią funkciją galima paslėpti savo IP adresą ir gauti prieigą prie užblokuotų svetainių. Šiuo metu yra prieinami serveriai JAV, Kanadoje, Vokietijoje ir Nyderlanduose, tačiau Opera žada, kad artimiausiu metu jų atsiras daugiau.

Opera Dev

Nemokamas VPN su Opera – iOS prietaisams

Taip pat, Opera leidžia naudotis nemokamu VPN ir iOS prietaisų savininkams. Tam buvo sukurtas specialus Opera VPN servisas. Opera VPN leidžia paslėpti savo IP adresą bei pašalina reklaminius „sausainiukus” iš naršyklės.

Servisą sukūrė tie patys žmonės iš SurfEasy, kurie sukūrė nemokamą VPN servisą kompiuteriams. Jie pažadėjo, kad artimiausiu metu bus pristatyta ir Android versija.

Opera Mini iOS

Reklamų blokavimas Opera naršyklėje

Taip pat Opera kūrėjai paskelbė, kad paskutinėje naršyklės versijoje personaliniams kompiuteriams bei Opera Mini naršyklėje Android prietaisams atsirado reklamų blokavimo funkcija.

Neseniai buvo paskelbtos vieno tyrimo išvados, kuriose rašoma, kad kai kuriais atvejais reklama svetainėse „suvalgo” iki 79% mobilaus interneto duomenų kiekio. Tai reiškia, kad turint ribotą mobilųjį internetą, limitus išnaudosite žymiai greičiau vien dėl reklamos.

Opera Mini naršyklės kūrėjai tvirtina, kad jų reklamų blokavimo sprendimas ne tik sumažins panaudojamo mobilaus interneto duomenų kiekį, bet ir padidins svetainių atidarymo greitį iki 40%.

Taigi, pasirinkimas akivaizdus. Jeigu turite neribotą mobilųjį internetą ir tiek pat kantrybės – galite naudotis savo sena naršykle. O jei skaičiuojate megabaitus ir vertinate savo laiką – pabandykite Opera Mini.

Google Play

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: