Photoskop – nemokami fotografijos kursai internetu

Photoskop - nemokami fotografijos kursai internetu

Nemokami fotografijos kursai nuo Photoskop padės jums suprasti, kaip tinkamai nustatyti jautrumą, diafragmą ir kitus parametrus.

Daugelis pradedančiųjų fotografų mano, kad gera įranga yra pagrindinė sąlyga norint gauti puikias nuotraukas. Bet kai profesionali įranga patenka į jų rankas, paaiškėja, kad dar ir reikia išmokti teisingai ja naudotis.

Photoskop – tai išsamūs fotografijos kursai visiems norintiems tobulai įvaldyti fotoaparatą. Pagrindinis kurso bruožas yra tas, kad jame yra interaktyvūs pavyzdžiai ir pratimai, kurie padeda įtvirtinti gautą informaciją praktikoje.

Žemiau pateiktame vaizdo įrašę galite pažiūrėti kursų pristatymą:

Mokymo kursas padalintas į keletą pamokų. Galima praeiti visas pamokas paeiliui arba pasirinkti konkrečią dominančią temą.

Pamokose aptariami tokie dalykai kaip studijinė, kraštovaizdinė ir daiktų fotografija, ir pateikiami patarimai, kaip sukonfigūruoti fotoaparatą kiekvienoje situacijoje. Tuo pačiu metu galite savarankiškai pakeisti interaktyvius įrenginio nustatymus ir nedelsdami įvertinti jų poveikį nuotraukoms.

Visa medžiaga pateikiama anglų kalba. Tačiau turint omenyje kurso interaktyvumą, viskas yra intuityviai suprantami.

Šiuo metu Photoskop svetainėje yra 18 internetinių pamokų, tačiau svetainės autoriai nuolat prideda naujas pamokas.

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: