Nemokami iOS ir Android programavimo kursai

Android programavimo kursai

Pamažu programavimo įgūdžiai tampa vis svarbesni. Labai greitai ateis laikai, kai gebėjimas parašyti nedidelę aplikaciją savo telefonui gali tapti tokiu pat svarbiu kaip skaitymas ar rašymas. Pirmus žingsnius šiame kelyje neseniai žengė Apple. Ji išleido naują programavimo kalbą – Swift, bei sukūrė tinklaraštį, kuriame moka vartotojus šios kalbos. Google žengė dar toliau ir kartu su Udacity paleido nemokamą Android programavimo kursą, kuris vadinasi Developing Android Apps: Android Fundamentals.

Žemiau pateiktame vaizdo įraše galite susipažinti su šiuo kurso pristatymu:

Kursas susideda iš vaizdo įrašų, testų ir forumo. Taip pat, yra galimybė bendrauti su kurso dėstytojais.

Developing Android Apps by Google

 

Kiti nemokami iOS ir Android programavimo kursai

Harvard University

Harvardo universitetas atidarė savo E-76 kursą visiems norintiems. Jums bus prieinama visa mokomąja medžiaga ir video lekcijos, iš kurių sužinosite kaip kurti programas iOS bei Android operacinėms sistemoms.

Treehouse

Šioje svetainėje yra keli iOS ir Android programavimo kursai. Pavyzdžiui, baziniai Android programavimo kursai prasideda nuo pačių programavimo pagrindų, o jo pabaigoje bandysite sukurti savo pirmą aplikaciją. Maždaug tas pats jūsų laukia ir iOS programavimo kursuose.

Stanford University

Šis garsus universitetas irgi nusprendė prisidėti prie online mokymų ir atidarė dalį savo kursų visiems norintiems. iOS programavimo kursus rasite čia, o Android programavimo kursai yra čia.

Coursera

Negalėjome palikti nuošalėje šio garsaus serviso. Coursera kursai labai populiarūs visame pasaulyje. Tie, kas nori išmokti programuoti, irgi atras čia nemažai naudingų kursų. Pavyzdžiui, štai ką rodo paieška įvedus žodį „Android„.

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
LifeHacks.lt
Comments: 2
  1. Gytis

    Kuris jums geriausias kursas, kas bandę ?

  2. Arturas

    Nepamirskit http://www.udacity.com. Dabar mokausi Android app’su programuotoju, ir nei kiek nesigailiu. Pries tai mokiausi PHP vingrybiu, bei HTML, CSS, JS. Tikrai puikiai pateike visa mokymosi medziaga ir i galva ikale geru dalyku.

Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: