Nemokamos programėlės jogos užsiėmimams

Nemokamos programėlės jogos užsiėmimams

Joga padeda palaikyti ne tik  gerą fizinę sveikatą, bet ir vidinę ramybę. Šiame straipsnyje surinktos nemokamos iOS ir Android programėlės jogos užsiėmimams, kurios padės naujokams susipažinti su pagrindais, o labiau patyrusiems vartotojams – toliau gilinti savo žinias apie jogą.

Yoga Studio

Yoga Studio programėlėje surinktos 65 jogos bei meditacijos pamokos. Pamokos yra įvairaus sudėtingumo, prie kiekvienos yra video instrukcija. Vartotojai gali sudaryti savo programą.

Google Play   |   App Store

FitStar Yoga

FitStar Yoga programėlė
FitStar Yoga programėlė

Jeigu nusprendei pradėti užsiiminėti joga, kad sulieknėti arba padidinti kūno lankstumą – FitStar Yoga programėlė bus puikiu pasirinkimu. Užsiėmimų tvarkaraštį šiai programėle sudarė jogos studijos įkūrėja Tara Stiles. Užsiėmimai prasideda nuo įvadinių pamokų, kurios skirtos įvertinti vartotojo žinių lygį. Su laiku pamokos tampa sudėtingesnės. Prie kiekvienos pamokos yra video instrukcijos. FitStar Yoga suderinama su kitomis sveiko gyvenimo būdo programėlėmis, tokiomis kaip Jawbone UP, MyFitnessPal ir FitBit. Deja, ši programėlė turi tik iOS versiją.

App Store

5 Minute Yoga

Nemokamos programėlės jogos užsiėmimams: 5 Minute Yoga
Nemokamos programėlės jogos užsiėmimams: 5 Minute Yoga

Su šia programėle pasiteisinimas „aš neturiu laiko“ nebegalioja. Čia rasi 350 trumpų, bet efektyvių jogos pratimų, kuriems atlikti užteks 5 minučių arba net mažiau. Be pozų iliustracijų ir instrukcijų programėlėje yra laikmatis, kuris padeda sekti kiek laiko truko užsiėmimai.

Google Play   |   App Store

Track Yoga

Track Yoga padeda žingsnis po žingsnio įsigilinti į visas įvairių jogos praktikų subtilybes ir įgyti įproti užsiiminėti joga kiekvieną dieną. Programėlėje galima nustatyti savaites tikslus ir sekti progresą. Visos pamokos sugrupuotos pagal programas: užsiėmimai naujokams, kūno lankstumo didinimas, fitnesas visam kūnui, joga prieš depresiją ir t.t.

Google Play   |   App Store

Relax Melodies: Sleep & Yoga

Atsipalaidavimas – svarbi bet kurio jogos užsiėmimo dalis. Tinkamai parinkta muzika padeda geriau pailsėti, o Relax Melodies leidžia sukurti playlist’ą iš mėgstamų melodijų ir garsų. Be to, ši programėlė bus naudinga ne tik jogos užsiėmimams, bet ir norint gerai išsimiegoti.

Google Play   |   App Store

O kokios programėlės jogos užsiėmimams yra tavo tavo telefone ir kodėl? Dalinkis savo patirtimi komentaruose.

Įvertinimai
( No ratings yet )
Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: