Nuotraukų koliažas online – 10 nemokamų programų ir servisų

Nuotraukų koliažas online - 10 nemokamų programų ir servisų

Mes surinkome 10 nemokamų programų ir servisų, kurie padės jums nemokamai sukurti nuotraukų koliažus savo albumui, socialiniams tinklams, atvirukams arba prezentacijai.

Google Photos

Google Photos
Google Photos

Paprastą koliažą galima sukurti populiarioje Google Photos programėlėje. Jums užtenka pasirinkti keletą nuotraukų iš galerijos, o visą kitą padarys programa. Tačiau joje nėra jokių papildomų nustatymų.

Google Photos  |  Google Play  |  App Store

Photo Grid

Photo Grid programėlėje yra įvairūs šablonai, kurie padės sukurti vidutinio sudėtingumo koliažą iš jūsų nuotraukų. Programa palaiko sticker’ius bei leidžia piešti ant nuotraukų. Įvairūs filtrai ir spalvų nustatymai leidžia koreguoti koliažo išvaizdą.

App Store

Layout from Instagram

Nuotraukų koliažas online su Layout
Nuotraukų koliažas online su Layout

Ši programėlė iškart sulaukė didelio populiarumo. Joje nėra filtrų, sticker’ių, spalvų koregavimo ir kitų funkcijų, tačiau ji leidžia per porą sekundžių sujungti keletą nuotraukų ir sukurti gražų koliažą.

Google Play  |  App Store

Pic Collage

Pic Collage programėlėje yra daug įvairių šablonų koliažams kurti. Ant nuotraukų galima uždėti stiker’ius, tekstą, filtrus ir t.t. Vienintelis minusas tas, kad nemokama programėlės versija uždeda savo logotipą ant visų koliažų.

Google Play  |  App Store

Photovisi

Photovisi servisas
Photovisi servisas

Šis paprastas online servisas moka ne tik kurti koliažus, bet ir sujungti kelias nuotraukas į vieną abstraktų vaizdą. Jums tereikia pasirinkti šabloną su norimais efektais, pridėti nuotraukas ir mėgautis rezultatu.

Photovisi

Canva Collage

Koliažai su Canva Collage servisu
Koliažai su Canva Collage servisu

Canva Collage servisas leidžia paversti sukurtus koliažus sudėtingais grafiniais dokumentais: prezentacijomis, infografikais, gyvenimo aprašymais, sertifikatais, posteriais ir t.t. Pasirinkus norimą šabloną galima jį redaguoti, papildyti diagramomis, tekstu ir kitais elementais.

Canva Collage

PicMonkey

PicMonkey servisas
PicMonkey servisas

Šiame servise sujungti grafinis redaktorius bei koliažų kūrimo priemonė. Čia jūs rasite daugybę įvairių šablonų, galėsite keisti foną, formą bei nuotraukų dydį. Sukurtus koliažus galima pernešti į grafinį redaktorių jų tolesniam redagavimui.

PicMonkey

PicsArt

Apie PicsArt programėlę jau rašėme straipsnyje „Nuotraukų redagavimas telefone”. Tačiau PicsArt moka ne tik redaguoti nuotraukas, bet ir kurti iš jų koliažus. Palaiko sticker’ius, leidžia piešti ir rašyti ant nuotraukų.

Google Play  |  App Store

Fotor

Dar vienas nemokamas online servisas koliažams kurti, turintis ir grafinį redaktorių. Fotor leidžia keisti foną, uždėti sticker’ius ir tekstą. Bet didžiausias serviso privalumas – daugybė koliažų šablonų. Yra programėlės Android bei iOS operacinėms sistemoms.

Fotor  |  Google Play  |  App Store

FotoJet

FotoJet servisas
FotoJet servisas

FotoJet servise irgi susijungia koliažų kūrimo įrankis bei nuotraukų redaktorius. Servise prienami įvairūs šablonai, yra galimybė uždėti tekstą arba sticker’į.

FotoJet

Įvertinimai
( Įvertinimų dar nėra )
Autorius Darius Darko
Darius Darko/ straipsnio autorius

Daugiau nei 10 metų rašau straipsnius įvairiomis temomis.

Patiko straipsnis? Pasidalink su draugais:
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: